• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Iftar yemegi :))

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Dün bir tel geldi iftara cagrildik zaman olmadigi icin yarin geliriz dedik bugun iftara gitti
Bizi iftara cagiranlar unutmular onlarida baskasi cagirmis :)) gitik biraz oturduk onlar da cagrildiklari yere gittiler
biz kaldik evde yanliz :)) tabiki kiyamet koptu :)) cunku sen onlari diyip gidiyorsun onlar seni hice sayiyor :(

ama yine guzel olan bir yani vardi galatasaray BESIKTASI yendi :))

en azindan bu keyf veriyici idi yasadigim gun boyu strese uzuntuye ragmen

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
VAllahi orda kalabilmeniz bile inceliklerinen büyüğü de. Ben o anda söylemem gereken şeyi söyler ve bir ömür iletişimimi koparırdım. Lamı cimi yok yani ömürlük keserdim.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
VAllahi orda kalabilmeniz bile inceliklerinen büyüğü de. Ben o anda söylemem gereken şeyi söyler ve bir ömür iletişimimi koparırdım. Lamı cimi yok yani ömürlük keserdim.

ya yorumsuz aslinda vurup kapiyi cikman gerekti ama ben yapamiyorum Benim kisiligime sigmiyor sigmazda ve zaten bu gibi olaylardan yada ayrimciliktan ara bayagi bir sogudu :((
Keske olmsaydi ama malesefki oldu hersey karsilikli olmali ama tabiki aksamki olay lafi olucak ozaman da laf yerini bulacak
bu arada benim icin cok guzel bir konu oldu verilen deger ve verdigin deger :))

ilginç olmuş:D keşke sizde onların gittiği yere gitseydiniz:D

Yesul aslinda bizi aramis aksam 17 gibi sanirim ayip olmasin diye :)) biz evden cikmistik ama insan kendini daha onceden planladigi icin biraz gec bir vakit

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Bana böyle birşey yapılsa kırılırdım. Birde soracaklar iftarda ne yediniz valla kocaman bir kazık yedik :D (Satış durumunda söylenen argo deyim :) )