• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Yıldızların Fısıltısı

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE

Merry Christmas Smile GIF by Kochstrasse™
Moon Crypto GIF by Hoge Finance

Bu gece gökyüzü, kadife bir kumaş gibi uzanıyor. Ay ışığı, gümüş bir parıltıyla etrafı sarıyor ve yıldızlar, elmaslar gibi pırıl pırıl parlıyor. Sessizlik hakim her yere, sanki dünya nefesini tutmuş gibi. Bu sessizlikte, yıldızların fısıltısını duyar gibisiniz. Fısıltıları, birer hikaye gibi kulağınıza dolanıyor.
Birinci Yıldız: "Kaç yıllardır buradayım," diyor fısıldayarak. "Kaç güneş doğup battı, kaç mevsim değişti. Dünya'yı seyrediyorum, insanları izliyorum. Ne kadar çok şey gördüm, ne kadar çok hikaye biriktirdim..."
İkinci Yıldız: "Ben de," diyor diğer yıldız. "Gökyüzünün enginliğinde yalnızız belki, ama yalnız değiliz. Her birimizin bir hikayesi var, her birimizin bir şarkısı var."
Üçüncü Yıldız: "Bazen insanlara imreniyorum," diyor fısıldayarak. "Onların duyguları var, tutkuları var. Yaşadıkları her anı hissediyorlar. Biz ise..."
Dördüncü Yıldız: "Ama bizim de güzelliğimiz var," diyor araya girerek. "Sonsuza dek parlıyoruz, karanlığı aydınlatıyoruz. Işığımız umut veriyor, yol gösteriyor."
Yıldızlar konuşmaya devam ediyor, fısıltıları gökyüzüne karışıyor. Her birinin hikayesi farklı, her birinin şarkısı eşsiz. Bu gece gökyüzüne baktığınızda, sadece yıldızları görmeyeceksiniz. Onların fısıltılarını da duyacaksınız, belki de hikayelerini de anlayacaksınız.
Hikayenin sonu:
Yıldızların fısıltısı gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor. Sonunda, güneş doğmaya başlıyor ve gökyüzü aydınlanıyor. Yıldızlar sönüyor, ışıkları güneşe karışıyor. Ama unutmayın, her gece geri dönecekler. Her gece gökyüzüne baktığınızda, yıldızların fısıltısını yeniden duyacaksınız.