• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

12 Ekim 2012 ~ Günlük Burç Yorumları

• Konuyu açan Konuyu açan Düş
  • Açılış tarihi Açılış tarihi

Düş

Özel Üye
Özel üye
Günün Vedic Yantrası

Lotus Yantra: Kalp, boğaz ve 3. göz chakralarının açılmasına yardımcıdır. Ruhsal hastalıkların tedavisinde ve sezgilerin artırılmasında kullanılan çok kuvvetli bir yantradır. Psikolojik rahatsızlıkların şifa bulmasında etkilidir. Kabus ve kötü enerjilerin bir daha tekrar etmesini engeller. Yattığınız odanın Doğu duvarında kullanılmalıdır.
KOÇ
Bugün kendi fikirlerinizi geliştirerek, mesleğinizde önemli işlerin altına imza atabileceğiniz bir gündesiniz. Bu şanslı duygularınızı bir tarafa bırakarak, tamamen aklınızla hareket etmelisiniz. Maddi konularda mucize niteliğinde gelişmeler olmasa da kısmen rahatlayacak ve birikim yapabileceksiniz. Özel yaşamınızda yeni bir ilişkinin içindeyseniz birlikte olduğunuz insanla daha fazla vakit geçirerek onu iyice tanımaya çalışın. Farklı özelliklerini öğrenerek ilişkiyi daha ileriye götürmekten vazgeçebilirsiniz. Yeni yıl için hem özel hem de iş yaşamınızda yapacaklarınızı planlamalı ve kendinize zaman ayırarak kişisel bakımınıza ve sağlığınıza önem göstermelisiniz.

Günün Olumlaması: Ruhumu tevazunun yüceliği ile yükseltebilmenin, iyi niyetimi, samimiyetimi ve saflığımı muhafaza edebilmenin şükründeyim. Meleklerimin benimle olduğunu biliyor, inançlarımı güçlendirerek yaşayabilmenin gücü ile besleniyorum.

Günün Rengi: İndigo

Günün Kristali: Akuamarin

BOĞA
Gökyüzü bugün, iş arkadaşlarınızla yaşanabilecek gerginliklere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ciddi gerginlikler yaşayabilir ve tepkinizi sert bir dille ifade edebilirsiniz. Bunu yapmanız birileri tarafından eleştirilse de ne denli haklı bir tepki verdiğinizi gördüklerinde takdir edileceksiniz. Hayalini kurduğunuz önemli bir projenizi hayata geçirmek için destek alabilir, farklı alanlarda da başarıyla boy göstermeyi başarabilirsiniz. Beraberliği olmayan Boğa’lar, sürpriz bir beraberlik söz konusu olabilir. Bu beraberliği karşınızdaki kişinin ısrarcı tavırları sonucunda kabul etmeniz büyük pişmanlıkları beraberinde getirebilir. Yeni bir ilişkiye başlamak için hiç acele etmemelisiniz. İş hayatınızda yaşadığınız engeller ve başkalarının ön plana geçme isteği ile size karşı yapılan haksızlıkların farkına varılacağı, haklılığınızın ortaya çıkacağı bir süreçtesiniz.

Günün Olumlaması: Sağlıklı ve huzurluyum. Yüksek zekam şimdi faaliyette, başarıya ulaşmam ve emeğimin karşılığını almam için beni büyük bir güçle desteklemekte. Sahip olduğum muhteşem enerji ve denge şimdi yaşamımın her alanında etkili ve olumlu sonuçları beraberinde getiriyor.

Günün Rengi: Mavi

Günün Kristali: Ametist

İKİZLER
Aklınız, ruhunuz ve yüreğiniz; değişim ve yenilik diye haykırırken, farklı bir davranış içinde bulunmanız da beklenemez. İş hayatınızda her türlü fikir alışverişine açık olun fakat son kararı kendiniz verin. Kendinize sorun: Var olan şartlarımı nasıl yükseltebilirim, sesimi daha fazla kitleye nasıl duyurabilirim? İş hayatınızı yapılandırırken bu sorulara vereceğiniz cevapları kullanın. Yetenekleriniz, iletişime verdiğiniz önem ve disiplinli çalışmanızın sonunda kazanacağınız mükafat çok büyük olacak. Özel yaşamınızda ise eşinizin ruhunuzu okşayan sevgi dolu sözleri ile mutluluğunuzu pekiştireceksiniz. Bekar İkizler, karşılaştığınız yoğun ilgi karşısında duygularınızın yönünü tayin etmekte zorlanabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Ruhumdaki ışığı fark ediyor ve aydınlanıyorum. Gizemli yönlerimi keşfediyor, ortaya çıkarıyor, emek veriyor, başarılı sonuçlar elde ediyorum. Kendi dengemi bulmanın mükafatlarını yaşıyorum.

Günün Kristali: Lapis Lazuli

YENGEÇ
Gökyüzü bugün, otokontrolünüzü elden bırakmadan hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. Her doğruyu her yerde söylememeli ve karşıt fikirlere karşı muhalefet etmemelisiniz. Siz sorumluluklarınızı yerine getirin yeter. Maddi ve hukuksal konularda oldukça şanslı bir gündesiniz. Kazançlarınızın artacağı bir süreçtesiniz ve hukuki konularda her hakkınızı arayarak olumlu sonuçlar elde edebileceğiniz zamanlardanız. Özel yaşamınızda eşinizin çevresinde bulunan insanların kıskanç davranışlarını görmezden gelin ve ona olan sevginizi bilhassa bu insanların yanında içinizden geldiği gibi ifade edin. Düşündüklerini hayata geçirmenin imkansız olduğunu anlamalarına katkıda bulunun.

Günün Olumlaması: Aşkla dolu yüreğimin saflığı, yaşamıma ışık olup aydınlatıyor yollarımı. Sevginin, inancın ve emeğin gücü ile başarıdan başarıya koşuyor, zirveye doğru emin adımlarla ilerliyorum.

Günün Kristali: Malahit

ASLAN
İş hayatınızda önemli gelişmelerin yaşanacağı bir gündesiniz. Dostlarınızın desteğini alacak ve meslek yaşamınızda size büyük fayda kazandırabilecek bir işe cesaretle adım atabileceksiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken tek konu sağlığınız. Aşırı yorgunluğa bağlı kas ağrıları gün boyu kendini hissettirerek dinlenmenizin şart olduğunu size hatırlatabilir. Bekar Aslan’lar, bugün fiziksel çekiciliğiniz karşınızdaki hemen herkesi etkileyecektir. Hayranlarınızın yoğun ilgisi ile karşılaşacağınız bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Ruhumu sabırla, bilgimi eğitimle, aşkımı emekle besliyorum. Sağlıklı alışkanlıklar ediniyor, tüm zararlı alışkanlıklarımdan kolaylıkla uzaklaşıyor ve arınıyorum.

Günün Kristali: Hematit

BAŞAK
Gökyüzü, aşk hayatınızda olumlu gelişmelerle ruhunuzun ve yüreğinizin ışıldayacağını müjdeliyor sizlere. Özel yaşamınızla ilgili keyifli gelişmelerle var olan sorunları çözüme kavuşturarak gerçek mutluluğu yaşamanın keyfini çıkaracaksınız. İş hayatınızda ise önemli kararlar almamanız, ayrıntılara dikkat etmeniz ve aceleci davranmamanız gerekiyor. Şu anda aldığınız kararlardan daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Geri dönüşü olmayan yollara girmiş olabilirsiniz. Olayları değerlendirirken öfkenizi ve duygusallığınızı dengede tutmayı başarırsanız kendi faydanıza olacak şekilde objektif değerlendirmeler yapabileceksiniz.

Günün Olumlaması: Duygularım ve samimiyetim benim öz değerlerimdir. Öz değerlerimi seviyor, onlara sahip çıkıyor, bana ve duygularıma saygı göstermeyen tüm insanları yaşamımdan uzaklaştırmayı seçiyorum. Sevgiyle besleniyor, inançlarım sayesinde mucizelerimi yaşıyor, yaşama aşkla daha çok bağlanıyorum.

Günün Kristali: Kristal Kuvars

TERAZİ
İş hayatınızı ilgilendiren konularda önemli gelişmeler söz konusu. Basamakları hızlı adımlarla çıkmaya başlıyorsunuz, bu durum sizi korkutmamalı. Uzun zamandır emek verdiğiniz ve mücadele ettiğiniz konuların kendini göstermesi, sizi yükseltmesinden daha doğal bir sebep olamaz. Korkuya kapılır ve kendinizi geri planda tutmaya kalkışırsanız fırsatlar geldiği gibi gidebilir ya da size destek olan insanlar bu tavrınız karşısında size ağır eleştirilerde bulunabilir. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanla birlikte iş hayatınızı ilgilendiren konularda ortak kararlar alarak, maddi şartlarınızı daha iyi seviyelere taşımak için önemli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Sabır, sevgi, saygı. Bu üç önemli olgunun getirdiği gücü tüm benliğimde hissediyor; işime, sevdiklerime ve kendime karşı uyguluyorum. Bütünün parçası olmaktan mutluyum. Bütünün hayrına yaptığım ve dilediğim tüm güzelliklerin gerçekleşmesi için çalışıyor ve gerçekleşeceğine de inanıyorum.

Günün Kristali: Amozonit

AKREP
Gökyüzü bugün, hırs ve öfkenizin getireceği zararlar konusunda uyarıyor sizleri. Kendinize haksızlık edildiğini düşündüğünüz bir konuda tepkileriniz oldukça şiddetli olabilir. Karşınızdaki insanlara zarar verebilir ve aynı şekilde karşılık görebilirsiniz. Hırsınızın sizi telafisi olmayan bir yola sokmasına izin vermeyin. İş hayatınızda mümkün olduğunca önemli görüşmelerinizi bugün yapmamaya gayret gösterin. Özel yaşamınızda ise bitmez dediğiniz bir ilişkiniz bir anda bitebilir. Bekar Akrep’ler, bugün hiç beklemediğiniz şekilde gelişen olaylarla duygusal yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Gökkuşağının muhteşem renginin sarmalında dolaşan ruhumun derinliklerindeki saklı hazineyi fark ediyor ve ona sahip çıkıyorum. Yaşamımın en zengin ve en şanslı dönemini tüm akıl yetilerimle bütünün hayrına kullanıyorum.

Günün Rengi: Çivit Mavisi

Günün Kristali: Sitrin

YAY
Gökyüzü bugün, aşk hayatınız ve duygularınızın getireceği gelişmelere dikkat çekmekte. Beraber olduğunuz insana daha fazla yakınlık göstermelisiniz. Sevdiğiniz insanı yapmadığı şeylerle suçlamamalı, ona karşı anlayışlı ve adil davranmalısınız. Göreceksiniz ki adını bildiğiniz mutluluk hiç de uzağınızda değilmiş. Sevip sevilmenin kutsallığı dağılan ruhunuzu nasıl da toparlayacak. İş hayatınızda ise birlikte çalıştığınız bir insandan gelecek destek ve öneri ile çözümsüz olduğunu düşündüğünüz önemli bir probleminizin üstesinden gelebileceksiniz.

Günün Olumlaması: Kazandığım her bir liramda emeğimin, mücadelemin, alın terimin hakkı vardır. Hak ederek kazandığımı bilinçsizce harcamam. Başkalarının hakkımla sahip olduklarımı elimden almasına izin vermem. Böylelikle onların zararlarından korunmuş olurum.

Günün Kristali: Akik

OĞLAK
Gökyüzü bugüne kadar ertelemiş olduğunuz birçok konuyu ele almanız, değerlendirip üzerinde çalışmalar yapmanız için destekliyor sizleri. Bu, evinizi toplamak da olabilir, ofisinizde gerekli enerji akışı için değişiklik de. Yaşamınıza ait her ne varsa bugün gündeminizi bu yönde belirleyin. Yakın çevrenizdeki herkes, sizdeki bu hızlı gelişmenin şaşkınlığını yaşayacak. İletişime fazlasıyla önem vermeli, sözlerinizi itinayla seçmelisiniz. Özel yaşamınızda ise kalbinizle mantığınız arasındaki ses tartışma içindedir. Kalbinizdeki sese kulak verin ve gereksiz takıntılar yapmaktan kaçının, sonra üzülen taraf siz olabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Kaçtığım, korktuğum, tereddüt ettiğim ve ertelediğim her ne varsa karşımda şimdi. En sakin, en akılcı ve en dürüst halimle saydıklarımla yüzleşiyor, kaderimdeki olumsuzlukları teker teker yaşamımdan uzaklaştırıyorum.

Günün Kristali: Sitrin

KOVA
Gökyüzü bugün enerjinizi yükselterek harekete geçiriyor sizleri. Beraberliği devam eden ve problemler yaşayan Kova’lar, evliliğinizi ya da ilişkinizi kurtarabilmek, var olan sorunların üstesinden gelebilmek ve aşkınızı kuvvetlendirebilmek için gökyüzü tüm gücüyle destekliyor sizleri. Ruhunuzdaki aşk, sözlerinize dökülsün ve aşkınız hayat bulsun. Bu olumlu etkiler kariyer hayatınızda da maddi şanslar ve statünüzün yükselmesi açısından oldukça önem taşımakta. Oturup yaşadığınız sorunlara isyan etmek yerine kendinizi toparlayın ve bu güzel etkinin gücünden olabildiğince faydalanın.

Günün Olumlaması: Bugün ruhumdaki tüm karanlıklarımdan aydınlanıyor, sahip olduğum her şey için teşekkür ediyorum. Yüreğimin sesine kulak verdikçe bilinçaltımın derinliklerinde yer eden acılarımı, öfkemi ve pişmanlıklarımı fark ederek, bu duygularımı özgürleştiriyorum. Böylelikle yaşam benim için çok daha keyifli, bolluk, bereket, sevgi dolu bir hale geliyor. Kendime, yeteneklerime, hür irademe ve inançlarıma güveniyor, doğru kararlar alarak emin adımlarla aydınlanarak ilerliyorum.

Günün Kristali: Granat

BALIK
Bugün kendinizi oldukça dinamik hisseder ve işle ilgili konularda bir an evvel sonuç alabilmek için içinizde bir heyecan hissedersiniz. Bu heyecanı kaybetmeden işinize konsantre olarak yapmanız gerekenleri olabildiğince çabuk ve gayret göstererek faaliyete geçmelisiniz. Taleplerinizi kabul ettirmek için yapacağınız uzun toplantılar içinde olmanız mümkün. Özel yaşamınızda ise bekar Balık’lar, aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir, keyfini çıkarın. Beraberliği devam eden Balık’lar, eş ya da sevgilinizin kuşkucu ve kıskançlık tavırlarıyla karşılaşabilirsiniz. Sakin olun ve yatışmasını bekledikten sonra onunla konuşun.

Günün Olumlaması: Ruhsal ve bedensel olarak hür ve özgürüm. Aklım, ruhum ve bilinçaltım uyum içinde. Negatif enerjileri yaşamımdan gönderdim. Ardı ardına açılan fırsat kapılarından içeri giriyor ve payıma düşeni fazlasıyla alıyorum.

Günün Kristali: Labradorit

Geri