• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

2012 Ağustos Öğretmen Atamaları

Herşey saçma.. Sınavlar, yasalar.. insanlar bile saçma :)

Bakın ben halen evde oturuyorum. Mezun olalı ne kadar oldu ama benim için en iyisi bu.
Çünkü kamu dairesinde işe girmek için torpil lazım..
Özele girmek içinde tecrübe.. Tecrübe edinmek için işe girmeden ne halt edicez onu bilmiyorum :)
Hee onunda bi yolu var, oda üç kuruşa, sigortasız amelelik yaparsan, o zamanda elde sağlık kalmıyor. Geçen sene az kalsın tımarhanelik olacaktım
Yani böyle bi düzene isyan etmemek mümkün mü :)
:D:D Uuuuu sen bayaaa bi siyah giyinmişsin zeynom ya kıyamam ben sana ama bu kadar kendinizi atıvermeyin uçurumdan aşağı madem düşüyoruz uçurumdan yavaş yavaş düşelim ki belki arada kurtaran çıkar:P

tabikide haklısın fakat düşünsene milyarlarca insan boşta geziyor bunların hangisini yönlendirecekler hangisini hemen sınavsız işe alacaklar:S bende şu an boşta geziyorum sözleşmeli çalışıyorum fakat kadrolu istiyorum gönül hangisini istemez ki:) yani demem o ki bu kadar milyarlarca insanın gönlü türlü türlü güzel işler isterken kim kimi nereye sınavsız yerleştirecek:S ve ayrıca bende torpil işine çok kızıyorum madem bir eleme yapıyorlar bunu hakkınca hukukunca güzel yapsalardı bu kadar ses çıkmazdı :)

milyarlarca değiliz ama bizden daha kalabalık ülkeler de bu sistem böyle yürüyor,sınavlar yerine bunlarla uğraşmalılar,daha kolay olacaktır eminim.torpil her yerde 50 puanla müfettiş olanlar var ankara gibi yerde...Allah nasip etmesin kazancımıza haram katmayı.

Herşey saçma.. Sınavlar, yasalar.. insanlar bile saçma :)

Bakın ben halen evde oturuyorum. Mezun olalı ne kadar oldu ama benim için en iyisi bu.
Çünkü kamu dairesinde işe girmek için torpil lazım..
Özele girmek içinde tecrübe.. Tecrübe edinmek için işe girmeden ne halt edicez onu bilmiyorum :)
Hee onunda bi yolu var, oda üç kuruşa, sigortasız amelelik yaparsan, o zamanda elde sağlık kalmıyor. Geçen sene az kalsın tımarhanelik olacaktım
Yani böyle bi düzene isyan etmemek mümkün mü :)

çok haklısın...daha da karışık hale getirecekler...

Geri