• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

2013 Kombineler..

• Konuyu açan Konuyu açan yaren*
  • Açılış tarihi Açılış tarihi

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Feminenlikle sadeliği kusursuzca harmanlayan 60`lı yılların stilleri bu yazın en gözde trendlerinden biri
Jacqueline Kennedy, Twiggy, Jean Shrimpton vePenelope Tree gibi isimlerle iz bırakmış; sade hatlı, pastel renkli ama son derece feminen stillerle hafızalara kazınan 60`lı yıllardan gelen esintiler bu yaz bizimle! `A` kesim elbiseler, mini etekler ya da şortlarla tamamlanan şifon bluzlar, bisiklet yakalı kokteyl elbiseler ve volanlı kollarla hatırladığımız 60`lardan stilleri kendi dolabınıza taşırken, kendinizi Mad Mendizisinden bir karakter gibi hissetmemeniz imkansız!

hep bi aynı renkcilik var kadın milletinde neden acaba? yani altına lacivert giydiysem üstüne yeşil giyemiyor muyum arkadaş... aynı renk değil uyumlu renk olması önemli.hep bir çift renk hep iki renkle kombin..üç renk olsun yavrum ya nolacak:PP gerildim ya la :D

Ben hirkami giymeye üsenirken millet ne kombinler yapiyor allam yareppim. Konuya bile en son girdim :(

Geri