• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

31 Mayıs

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Bu kadar büyük bir hareketlilik organize oluş hatırlamıyorum ben..Basın açıklamasında söyledikleri de saçmalığın daniskası..
Şimdi olmazsa seçimler yakın..

İki nokta

Üstat
Evet durdurma kararı çıktı bu olumlu ama sonrası olmaz keşke olsa Cumhuriyet Bayramındaki sahiplenişide ben hiç görmedim o insan yığınını her geçen gün bilinçlenen ve birlik olan bir halk olmayı başardık ama Ak Parti karşısında bu yeterli gelmez hocam..

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
ÇARŞI : "Bize 100 tane gaz maskesi verin Gezi Parkını alalım !"

GFB : "El Ele hep birlikte alacağız
burayı. Gezi Parkı yıkılmayacak."

UA : "Adres soranlar var : Çık sokağa biber gazı kokusunu takip et. İşte oradayız."

Bu ülkede Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş taraftarları aynı anda bir olaya tepki veriyorsa bu olay sıradan bir olay değildir.

Güzel hareketler bunlar..Ankara da karışmış..Kuğulu parkta toplanmış millet..İzmir de aynı..BERLİN de..
Acayip şeyler oluyor..Olay ormandan ağaçtan çıktı..Faşizme karşı artık..

İki nokta

Üstat
Tabiki güzel hareketler bunlar..Ama devamı olmayacak bunu diyorum unutulucak en ufak birşeyde yine kan bıçak oluruz..Hatırlarsan bıçaklanan taraftarımız Burak Yıldırım olayını her takım destek verdi hatta kendi takımı bile lanetledi adamı kötü olayda birlik olmasını biliyoruz ama bu düğüm pek sıkı olmadığından en ufak bir sıkıntıda çözülüyor ve herkes kendi bildiğini okuyor..Keşke dilediğimiz gibi olsa herşey keşke..