• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

5 Ekim 2012 ~ Günlük Burç Yorumları

• Konuyu açan Konuyu açan Düş
  • Açılış tarihi Açılış tarihi

Düş

Özel Üye
Özel üye
Günün Vedic Yantrası

Kundalini Yantra: Bilinçaltınızda yerleşmiş, ne yapsanız aşamadığınız blokajları aşmanıza yardımcıdır. Bedende her organın sağlıkla işlemesini sağlar, bünyeyi güçlendirir. Sağlık problemlerinin aşılmasında yardımcıdır. Evinizde yattığınız odanın doğu duvarında kullanılmalıdır.
KOÇ
Bugün gündeminizi, iş hayatınızla ilgili konular fazlasıyla meşgul edecek. Çift fikirli insanların yanardöner tavırlarının zihninizi karıştırmasına izin vermeyin. Bu dönemde birlikte çalıştığınız insanlara karşı disiplinli davranın, yasal olarak düzenleyeceğiniz belgelerle kendinizi garantiye alın. Yeteneklerinizin karşılığını almaya başlayacağınız bu dönemde iş hayatının sorumluluklarını taşıyarak birlikte çalıştığınız kurum ve kişilere karşı da yansıtmanız faydanıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın ailevi problemleri ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu ilginizi belli bir mesafede tutmanız sizin için daha iyi olacaktır. Hoş olmayan bir konunun tarafı olmaya mecbur bırakılabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Yaşamdan, sevmekten, çalışıp üretmekten korkmuyorum. Sevdikçe, ürettikçe daha da verimli olur ve hak ettiğim kazancı, değeri fazlasıyla alırım. Bu hepimiz için çok karlı bir alışveriştir. Ben diğerlerinden, diğerleri benden kazandıkça bolluk ve bereket olgusu daha da güçlenir.

Günün Rengi: Mavi

Günün Kristali: Kalsedon

BOĞA
Gökyüzü, yakınlardan kaynaklanabilecek beklenmedik zararlara karşı uyarıyor sizleri. Bugün hiç tahmin etmediğiniz insanların tamamen zarar vermek amaçlı bir davranışı ile karşılaşabilirsiniz, şaşırmayın! Şaşırmayın diyorum çünkü defalarca bu ve benzeri olayları yaşadınız. Hiç kimseyi değiştiremezsiniz, yaşamınızda size zarar vermelerini engelleyecek kişi sizsiniz. Kaldırın gözünüzdeki perdeyi ve gerçeklerle yüzleşin. Bunu yaptığınız anda çok daha doğru kararlar alacak ve yaşamın keyfine idrak edeceksiniz. Bırakın size zarar veren art niyetli insanlar yaşamınızdan çıkıp gitsinler. Bu sizin değil onların kaybı olacaktır. İş hayatınızda ise bugün risk gerektiren işlerden uzak durmalı, elinizde olan işleri tamamlayarak hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Büyük bir dönencenin içinde deneyimlediğim acı tatlı, hüzünlü, öfkeli duygularımın dengelendiği, isteklerimin yüreğimin sesinin doğrultusunda belirlendiği özel ve değerli anlardayım. Her doğan günle kendimi tekrar tekrar keşfediyor, içimde var olanı sevgiyle, tevazu ile harmanlayarak hayat yolunda ışığa doğru yürüyorum.

Günün Rengi: İndigo

Günün Kristali: Ametist

İKİZLER
Gökyüzü ektiğinizi biçeceğiniz bir güne işaret etmekte. Bu olumlu da olabilir olumsuz da. Tamamen yaşadıklarınız ve yaşattıklarınız doğrultusunda deneyimler yaşayacaksınız. Eğer siz olumsuz bir durumla karşılaştıysanız isyan edip suçlu aramak yerine kendinizle yüzleşmeli ve neden bu durumda olduğunuzun sorgulamasını yapmalısınız. Hak etmeyen birine fazlasıyla değer mi verdiniz yoksa hak etmediği şeyler yaşamasına mı sebep oldunuz? Bu soruların cevabının adresi sizsiniz. Bugün kendinizle baş başa kalarak değerlendirmelerde bulunmalısınız. Olumlu yönden ele aldığımızda ise yaptığınız iyi niyetli davranışların mükafatı, bugün zorlandığınız hemen her konuda sürpriz gelişmeler ve rahatlamalarla kendini gösterecektir.

Günün Olumlaması: Tüm güzel, aydınlık ve hayırlı düşüncelerimle zihnimi dinlendiriyor, dünyanın endişe ve kaygılarından uzaklaşıyorum. Gökyüzünün derin mavisinin huzurunu tüm benliğimde hissediyor, güneşin ışığıyla aydınlanıyorum. Egomu, öfkemi, hırsımı ve inatçılığımı benliğimden ve ruhumdan kararlılıkla uzaklaştırıyorum.

Günün Kristali: Güneş taşı

YENGEÇ
Gökyüzü eğitim hayatı devam eden Yengeç burçlarına önemli fırsatlarla karşılaşacaklarını müjdelemekte. Bu süre içinde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. İş hayatınızda ise yaptığınız iş her ne olursa olsun maddi ve manevi kazançlı çıkacak yeni fırsat ve tekliflerle karşılaşacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin gitgide artması ilişkinizde güven ve saygının getirdiği güzelliklerin en güzel karşılığı olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayanlar, bugün ilgi duyduğunuz insanın duygularını açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Ben emeğin, ben sevginin, ben hakkın değerini bilmenin şükrü ile bana bahşedilmiş olan tüm yeteneklerimin, bedenimin, sağlığımın, sevdiğim ve sevenlerimin kıymetini biliyor, onları sevgimle koruyor ve sahip çıkıyorum.

Günün Kristali: Akuamarin

ASLAN
Gökyüzü bugün, kırdığınız bir insana karşı duyduğunuz pişmanlık duygunuzun gün boyu sizi rahatsız edeceğine işaret etmekte. Sizler iletişime ve dostluklara fazlasıyla önem veren bir burcun insanlarısınız. Kendi kendinize günü zehir edeceğinize pişmanlığınızı ifade edin. Unutmayın ki özür dilemek büyük bir erdemdir. Hele ki bu kişi kaybetmeyi göze alamayacağınız kadar sevdiğiniz biriyse. İş hayatınızda birtakım karışıklıklar ve yanlış anlaşılmalar söz konusu olsa da maddi anlamda sevineceğiniz güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Aile bireyleri ve kardeşlerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Sevgiyle sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışmalı ve kim olursa olsun ailenizle ilişkilerinizi bozmaya çalışacak kişi ya da kişilere fırsat vermemelisiniz. Bugün araç kullanırken dikkatli olmalısınız, dikkat dağınıklığı istenmeyen sonuçlara sebep olabilir.

Günün Olumlaması: Ruhumda, bedenimde var olan tüm rahatsızlıklarımdan, hastalıklarımdan şifa bulmuş olmanın şükrü ile kendimi her zamankinden daha güçlü, kuvvetli, sağlıklı ve arınmış hissediyorum.

Günün Kristali: Kırmızı mercan

BAŞAK
Her zaman olağan karşıladığınız, fedakarlık ettiğiniz konularda yaklaşımlarınızı değiştirmeniz ve daha fazla kendinizi düşünerek hareket ediyor olmanız, özellikle iş çevrenizde rahatsızlıklara hatta size karşı cephe almış tavırlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Aldırmayın ve iç sesinize kulak vererek ilerleyin. Sizler zaten nerede, kime fedakarlık etmeniz gerektiğini bilirsiniz. Fedakarlık ayrı bir şeydir, sömürü apayrı. Hiç kimsenin sizi bu anlamda kullanmaya kalkmasına müsaade etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Başak’lar, eşinizden gelecek hoş bir sürprizle oldukça duygulanacaksınız. Beraberliği olmayan Başak’lar, arkadaşlarınızla bir araya gelin, sosyal olun. Ev ve iş arasında mekik dokumaktan yorulmadınız mı? Daha sosyal olmalı ve çevrenizle ilişkilere önem vermelisiniz.

Günün Olumlaması: Hayatı acısıyla tatlısıyla yaşamanın ve hür irademin bana verdiği gücü kullanabiliyor olmanın şükründeyim. İsyan etmeden, yaşadıklarımı yok sayıp kendimi kandırmadan, gerçeklerle yüzleşebilmenin huzuru ile ruhumun en olgun ve en bilinçli zamanlarındayım.

Günün Kristali: Labradorit

TERAZİ
Gökyüzü bugün, korkularınızın üzerine giderek yaşamınızın her alanında cesur davranmanın getireceği şanslara işaret ediyor. Uzun zamandır içinde bulunduğunuz karanlıkları yırtarak aydınlığa çıkmanın zamanı geldi. Gökyüzü, iş hayatınızda ve mali konularda çok şanslı olduğunuzu müjdelemekte. Yaptığınız işe göre sizden talepler fazlalaşacak ve para akışında oldukça önemli gelişmelerle siz de yatırım yapma şansını yakalayabileceksiniz. Bu yatırım önemli bir borcun kapatılması olabileceği gibi kendinize ait bir mülk için atacağınız ilk adım da olabilir. Özel yaşamınızda ise, Bekar Terazi’ler, yaşanacak sürpriz gelişmelerle aşkın heyecanı ve güzel enerjisi sizleri güçlendirerek yaşamı farklı gözlerle değerlendirmenize sebep olacak kadar güçlü.

Günün Olumlaması: Emekleyerek yürümeyi, yürüyerek koşmayı, emek vererek kazanmayı ve fedakarlığın önemini öğrendim. Elimdekine şükrederek ilerlemeyi, geçicilikle kalıcılık arasındaki tercihi ilkelerimle belirlemeyi öğrendim. Ben beni bende bulunca, ruhumu karanlıktan aydınlığa götüren yolda yürümeyi öğrendim.

Günün Kristali: Dumanlı kuvars

AKREP
Gökyüzü bugün, özel yaşamınızla ilgili konuların gündeminizde olacağına işaret etmekte. Evli Akrep’ler, ayrılık aşamasındaysanız ve eşiniz sizin istememenize rağmen ilişkiyi devam ettirmek adına zorlayıcı davranışlar yapabilir. Kendi yakınlarının da desteğini alarak bu baskıya devam ediyor ve size psikolojik bir travma yaşatıyorsa tepkinizi ortaya koymalısınız. İstemediğiniz bir şeye sürüklenmeye devam ettirilmeye sessiz kalmamalısınız. Önce ben, benim ruh ve beden sağlığım, benim duygularım diyerek hareket etmelisiniz. İş hayatınızda ise, oldukça şanlı gelişmeler söz konusu; terfi, zam, yeni bir görev, ikramiye günün getirileri arasında olabilir.

Günün Olumlaması: Gökkuşağının muhteşem renginin sarmalında dolaşan ruhumun derinliklerinde saklı hazineyi fark ediyor ve sahip çıkıyorum. Yaşamımın en zengin, en şanslı dönemini tüm akıl yetilerimle bütünün hayrına kullanıyorum.

Günün Kristali: Turkuaz

YAY
Gökyüzü bugün, iş hayatınızda sizin dışınızda gelişen olayların, sizi biraz zorlayacağına ve kendinizi baskı altında hissedebileceğinize işaret etmekte. Kimsenin yaptığınız işe ve size saygısızlık etmesine müsaade etmemelisiniz. Kendinize güvenin ve sözlerinizi ruhunuzdan gelen enerjinin ışığıyla gönlünüzden geçtiği gibi ifade edin. Donanımınız, sahip olduğunuz yetenekleriniz ve her şeyden önemlisi sizi siz yapan mert ve sevecen yapınızın size sağladığı fırsatlardır. Özel yaşamınızda ise, bugünlerde hayat arkadaşınız olacak kişiyle karşılaşabilirsiniz. Beraberliğinde sorun olan Yay’lar ise her şey yoluna girecek, biraz sabırlı davranın. Yıkmak her zaman kolaydır, unutmayın.

Günün Olumlaması:
Her gelen günle kendimi daha çok seviyorum. Kendimde değer veriyor ve ruhumun bana gönderdiği mesajların anlamları çözüyor, kendimle barışıyorum. Yedi veren gülleri gibi her gün bir yeteneğim gün yüzüne çıkıyor. Hayat yolunda başarılarıma bir yenisi ekleyerek yenileniyorum.

Günün Rengi: Mor

Günün Kristali: Carnelian

OĞLAK
İş hayatınızda başarı çıtanızın hızla yükseldiği pırıl pırıl bir dönemdesiniz. Yeteneklerinizi doğru zamanda, doğru yerde bulunmanın şansı ile ortaya koyabileceksiniz. Kariyerinize yeni bir yön verebileceksiniz. Maddi ve manevi şanslı günlerdesiniz. Bugünlerde iletişime önem verin. Dostlarınızdan gelecek destek sizleri daha da güçlü bir konuma taşıyacak. Yenilikçi devrimlere hazır olun. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin tartışma anında söylediği sözler nedeniyle pişman olduğunu bilmelisiniz. Zihninizde farklı düşünceler oluşmasına, sevginizin kelimelerin esiri olmasına izin vermeyin. Sevgi emek, sabır ve anlayış demektir, sevginizden ikiniz adına da eminseniz…

Günün Olumlaması: Acısı ve tatlısı ile seviyorum hayatı. Doğan her gün yeni bir nefes, yeni bir mucize benim için. Aldığım nefes, yüzümdeki gülücük, eşim, işim, ailem, sağlığım, bedenim… İşte budur benim mucizem. Şükrediyor, her an öğreniyor, gelişiyor, büyüyor ve zenginleştiğimi hissediyorum. Bolluk, bereket, aşk, şans ve sevgi benimle birlikte attığım her adımda daha da büyüyor.

Günün Rengi:
İndigo

Günün kristali: Amolit

KOVA
Gökyüzü, kararsızlık ve umutsuzluklarınızdan uzaklaştırıyor sizleri. Düşünceleriniz netlik kazanacak ve başarılı girişimlerin altına cesurca imzanızı atacaksınız. Yaşadıklarınızın ağırlığı omuzlarınıza yorgunluk düşürmüş olsa da sizler güçlü insanlarsınız. Silkinecek ve bir anda enerjinizi toplayarak iş ve özel yaşamınızda her şeyi kontrol altına alabileceksiniz. Öylesine güçlü bir dönemdesiniz ki tıkandığınız, nefes almakta zorlandığınızı hissettiğiniz hemen her konuda rahatlamalar yaşayacak, kararlarınızı başarı ile uygulayabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin davranışlarına karşı aşırı hassas davranacağınız günlerdesiniz. Sizden saklamış olduğu birçok konu gün yüzüne çıkabilir. Tavrınızı koyun ve sezgilerinizin size işaret ettiği şekilde hareket edin.

Günün Olumlaması: Aşkınla beslenen yüreğim gün oldu ağladı, gün oldu güldü. Seni sevmenin coşkusu ile görmediğim, görmezden geldiğim her davranışının arkasındaki manayı bir bir çözüyor, sevgimin gerçekliğinin bana armağanı olan sezgilerimin sesine kulak veriyorum. Kendim için en doğru ve en hayırlı kararları alıyor, bunları uyguluyorum.

Günün Kristali: Labradorit

BALIK
Gökyüzü bugün, birinci önceliğinizi iş hayatınıza verip biriken işlerinizi tamamlamanız ve yeni gelen işlerinizle ilgilenmenin getireceği şanslara işaret etmekte. İletişime ne kadar çok önem verirseniz o denli şanslı çıkacaksınız. Bugün işiniz gereği bir arada olduğunuz kişilerden oldukça önemli bir teklif alabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda yaşanacak maddi gelişmelerle rahatlayacak, uzun zamandır sıkıntı duyduğunuz önemli bir konunun olumlu sonuçlanması ile sevineceksiniz. Özel yaşamınızda ise “gitmek mi çözüm, kalıp mücadele etmek mi?” sorusu gün boyu zihninizi meşgul edebilir. Birlikte olduğunuz insanla düşüncelerinizi, korkularınızı, rahatsızlıklarınızı paylaşmadığınız sürece sadece kendinize değil, ilişkinize de haksızlık eder ve yanlış kararlar alabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Bugün kendimle yüzleşmeyi seçiyorum. Ruhumu ve bilinçaltımı, tüm negatif düşüncelerimden, kuruntularımdan arındırıyorum. Ben kendi kendime yetebilmenin gücünü kavrıyor, inançlarımla arınıyor ve güçleniyorum. Yapabileceklerimi fark ediyor, dengeyi buluyor, sağlıklı kararlar alıyor ve bunları uyguluyorum.

Günün Kristali: Mavi Akik

Geri