• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

acil yorummmm....

• Konuyu açan Konuyu açan AHSEM
  • Açılış tarihi Açılış tarihi

AHSEM

....EnDl-LeS....
arkadaşlar!!
dış görünüş neden bu kadar önemli..
bir erkek yada bayan buna bu kadar önem veriyosa nedeni nedir?
yorumlarınızı acil bekliyorum
bu konuya kafa patlatmaktan yoruldumm..:(

Çözüm
Kişinin yüreği önemlidir diyenlerdenim RUZG4R kardeşiminde verdiği örnek gibi dış görünüş rötuşlarla gayet güzel düzeltilebiliyor. Ya yürecik değişirmi değişmez. Hiç bir boya yada hiç bir estetik onu değiştiremez. Gel gelelim senin sorundaki ikili ilişkideki erkeğin partnerine bakış açısını hiç beğenmedim. Neden dersen bir ilişkide ise bu ilişkiyi başlamasını isteyen iki kişiden biride kendisi. Maden dış görünüş diye dillendiriyorsa neden başlattı ilişkiyi neden seviyorum havalarına girdi. Bu bana çok yanlış geldi. Eğer bir ilişki varsa ve bu ilişki bir yere kadar geldiyse dış görünümde takılıp kalınılmamalı. Kalındıysada bu ilişkide ileriki zamanlarda tokezlemeler oluşacağı kanısındayım.
Dış görünüş neden önemli?
Çünkü ciddi bir ilişki düşünüyorsan, hayatının yarısını bir insanla geçirmeye razı oluyorsun demektir ve o yüze yıllarca bakacaksın.
Bir insan, diğerinin dışını beğenmeden iç güzelliğini tanıma fırsatı bulamaz ki zaten...
Dış güzellik ille Kıvanç Tatlıtuğ veya Adriana Lima demek değil sonuçta. Bazen sadece bir gülüşü sizi aşık edebilir...
Hıı yok içini tanıyor ama dışını beğenmiyorsa bir şey diyemem... sonuçta dış güzellik önemli. (Tekrar diyorum bu ille çok yakışıklı/güzel olmak anlamında bir dış güzellik değil. Bir tip, yakıştırma meselesi falan)

canımm zaten söyleneceklerin çoğu yazılmış..
diğer yorumlarda da dendiği gibi insanlar madi değerlere dış görünüme değil de .. ruh güzelliğine duygulara önem verseler herşey güllük gülistanlık olur..
dış görünüşten önce bir insanın ruhuna ..yüreğine.. ve hatta beynine bakılmalı bence.. :) kültürü.. kafası.. düşünceleri.. terbiyesine önem verilmeli..
ama artık ilişkilere bakış açısı yüzelselleşti iyice.. ki ortada karşılıklı bi ilişki var.. seviyorsa dış görünüş söz konusu bile olamaz..
seviyorum demek her haliyle kabullenmektir zaten.. ama ille de bakımlı olacaksın düşüncesi de oluyo bazılarında..
ki buda kendinden çok çevrenin etkisinde kalmaktan oluyo çoğu zaman..
bunların hepsinin örnekler var etrafta.. :) daha üstüne çok yorum yapılır ..

Geri