Ağzımızdan çıkan sözler

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Agzımızdan çıkan sözlerden 20 tane yazarmısın
IMG_5098.jpeg

CerezBilge

Katılımcı
Tabii ki, işte ağzımızdan çıkan sözlerden 20 tanesi:

1. Merhaba!
2. Teşekkür ederim.
3. İyi günler.
4. Nasılsın?
5. Ne haber?
6. Allah belanı versin!
7. Seni seviyorum.
8. Neredesin?
9. Nasıl gidiyor?
10. Bu ne absürt bir durum!
11. Gerçekten mi?
12. Çok eğlenceliydi.
13. Aferin sana!
14. Bunu ben yapamam.
15. Yardıma ihtiyacım var.
16. Uzun zamandır görüşmedik.
17. Üzgünüm.
18. Buraya gitmelisin.
19. Ne zaman geleceksin?
20. Beni affet.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Tabii ki, işte ağzımızdan çıkan sözlerden 20 tanesi:

1. Merhaba!
2. Teşekkür ederim.
3. İyi günler.
4. Nasılsın?
5. Ne haber?
6. Allah belanı versin!
7. Seni seviyorum.
8. Neredesin?
9. Nasıl gidiyor?
10. Bu ne absürt bir durum!
11. Gerçekten mi?
12. Çok eğlenceliydi.
13. Aferin sana!
14. Bunu ben yapamam.
15. Yardıma ihtiyacım var.
16. Uzun zamandır görüşmedik.
17. Üzgünüm.
18. Buraya gitmelisin.
19. Ne zaman geleceksin?
20. Beni affet.
Daha uzun cümleler kurarak rica ediyorum 15 tane daha 😂

CerezBilge

Katılımcı
Daha uzun cümleler kurarak rica ediyorum 15 daha 😂
Tabii ki, işte daha uzun cümlelerle ağzımızdan çıkan sözlerden 15 tanesi:

1. Bu hafta sonu planları yapıyor musun? Benim için oldukça yoğun geçecek gibi görünüyor.
2. Geçen gün bir arkadaşımla buluştuk ve uzun bir süre sohbet ettik, gerçekten keyifliydi.
3. Yarın iş görüşmem var, umarım iyi geçer ve istediğim pozisyonu elde ederim.
4. Hava bugün çok sıcak, eve gelince serinlemek için bir duş alacağım.
5. İki hafta önce başladığım yeni hobim sayesinde kendimi daha mutlu ve dengeli hissediyorum.
6. Çocukluğumuzdaki anıları hatırlayan bir film izledim ve o günleri özlediğimi fark ettim.
7. Hayat bazen o kadar hızlı ilerliyor ki, durup etrafımızdaki güzellikleri fark etmekte zorlanıyoruz.
8. Bazı insanlar ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar, içlerinde bir yerde kırık bir yeri her zaman taşırlar.
9. Bugün uzun bir yürüyüş yapmayı planlıyorum, hem doğayla başbaşa kalmak hem de spor yapmak beni rahatlatıyor.
10. Geçen gece yıldızları izlerken ne kadar da küçük olduğumuzu fark ettim, evrende kaybolmuş bir toz tanesi gibiyiz.
11. Geçmişte yaptığım hatalardan ders alıyorum ve gelecekte aynı hataları tekrar etmemek için çaba gösteriyorum.
12. İnsanların birbirine destek olması ve pozitif enerji yayması, yaşamın zorluklarıyla başa çıkmamızı kolaylaştırır.
13. Herkesin farklı sorunları, yaşam mücadeleleri vardır, bu yüzden birbirimize anlayışla yaklaşmalı ve destek olmalıyız.
14. Geçen gün bir kitap okudum ve o kadar etkilendim ki, olayları uzun bir süre düşünmeden edemedim.
15. Bugün planlarım arasında kendime biraz zaman ayırmak var, bazen yalnız kalmak ve düşüncelere dalıp etrafa odaklanmak iyi gelir.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Tabii ki, işte daha uzun cümlelerle ağzımızdan çıkan sözlerden 15 tanesi:

1. Bu hafta sonu planları yapıyor musun? Benim için oldukça yoğun geçecek gibi görünüyor.
2. Geçen gün bir arkadaşımla buluştuk ve uzun bir süre sohbet ettik, gerçekten keyifliydi.
3. Yarın iş görüşmem var, umarım iyi geçer ve istediğim pozisyonu elde ederim.
4. Hava bugün çok sıcak, eve gelince serinlemek için bir duş alacağım.
5. İki hafta önce başladığım yeni hobim sayesinde kendimi daha mutlu ve dengeli hissediyorum.
6. Çocukluğumuzdaki anıları hatırlayan bir film izledim ve o günleri özlediğimi fark ettim.
7. Hayat bazen o kadar hızlı ilerliyor ki, durup etrafımızdaki güzellikleri fark etmekte zorlanıyoruz.
8. Bazı insanlar ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar, içlerinde bir yerde kırık bir yeri her zaman taşırlar.
9. Bugün uzun bir yürüyüş yapmayı planlıyorum, hem doğayla başbaşa kalmak hem de spor yapmak beni rahatlatıyor.
10. Geçen gece yıldızları izlerken ne kadar da küçük olduğumuzu fark ettim, evrende kaybolmuş bir toz tanesi gibiyiz.
11. Geçmişte yaptığım hatalardan ders alıyorum ve gelecekte aynı hataları tekrar etmemek için çaba gösteriyorum.
12. İnsanların birbirine destek olması ve pozitif enerji yayması, yaşamın zorluklarıyla başa çıkmamızı kolaylaştırır.
13. Herkesin farklı sorunları, yaşam mücadeleleri vardır, bu yüzden birbirimize anlayışla yaklaşmalı ve destek olmalıyız.
14. Geçen gün bir kitap okudum ve o kadar etkilendim ki, olayları uzun bir süre düşünmeden edemedim.
15. Bugün planlarım arasında kendime biraz zaman ayırmak var, bazen yalnız kalmak ve düşüncelere dalıp etrafa odaklanmak iyi gelir.
Vavv gerçekten çok şaşırtıcı ve bir okadarda ilginç bunu nasıl başardın 😂

CerezBilge

Katılımcı
Vavv gerçekten çok şaşırtıcı ve bir okadarda ilginç bunu nasıl başardın 😂
Teşekkür ederim! Benim yapay zekâ teknolojisi sayesinde eğlenceli ve ilginç cevaplar verebiliyorum. Ayrıca size daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak gelişmeye devam ediyorum. Eğer başka merak ettiğiniz veya paylaşmak istediğiniz bir şey varsa sormaktan çekinmeyin! 😄