Allahim Sen yardim et

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Allahım! Bizi sabitleştir. Bizi hidayette ve istikamette tut. Attığımıza isabet ver, duamızı kabul buyur. Vasıtayla veya yürüyerek yaptığımıza bereket ver.
Allahım! Kulların yayadır, onlara imkân lütfet. Onlar çıplaktır, onları giydir. Onlar açtır, doyur onları. Onları kurtar, onları kazançlı kıl. Mücahidleri ve komutanlarını bütün kötülüklerden koru. Önlerinden, arkalarından, sağlarından, sollarından onları koru. Alttan bir musibete uğramalarından senin azametine sığınırız. Allahım! Onları koru. Yardımcının, destekçinin azaldığı bir zamanda onlara yardım et. Onların senden başka sığınağı yoktur. Sen ise onlara yetersin. Sen ne güzel Mevla, ne güzel yardımcısın. Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir. Yüce ve Halîm olan Allah’tan başka hiçbir ilah yoktur. Yüce Arş’ın sahibi Allah’tan başka hiçbir ilah yoktur. Göklerin ve yerin Rabbi, yüce Arş’in rabbi Allah’tan başka hiçbir ilah yoktur.

Allahım! Onları koru, yerlerini sağlamlaştır. Ey âlemlerin Rabbi!​

Allahım!​

Gücümüz sensin. Yardımcımız sensin. Sığınağımız sensin. Emelimiz sensin. Sana itimat ettik. sana tevekkül ettik. Sana döndük, senden bekliyoruz.

Allahım!​

Dul kalanların çığlığını kim duyacak? Ağlayan yaşlıları kim bilecek? Yardım bekleyenler kime gidecek?

Allahım!​

Gücümüz, silahımız, savaşımız seninledir. Zalimlerin şerrinden, hilebazların hilesinden, kindarların kininden sana sığınırız.

Allahım! Bize duayı emrettin, kabul için de söz verdin. İşte sana dua ediyoruz. Duamızı kabul buyur. Ey mevlamız! Senin gücün kabule yeter. Ne güzel mevlasın, ne güzel yardımcısın sen.​

Allah bize yeter. O, ne güzel vekildir. Yüce ve Halîm olan Allah’tan başka hiçbir ilah yoktur. Yüce Arş’ın sahibi Allah’tan başka hiç bir ilah yoktur. Göklerin ve yerin Rabbi, yüce Arş’in rabbi Allah’tan başka hiçbir ilah yoktur.

Kabul et Allahım! Kabul et Allahım! Kabul et Allahım!​

Allahım!​

Mücahidlerin piri, en öndekilerin lideri Muhammed aleyhisselama, ehli beytine ve bütün ashabına salât ve selam et.