• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

araz'ı nasıl bilirsiniz???

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
araz ım canım benim :)

O nu seviyorum karakterini dünyaya bakışını harbiliğini aklını... en çok ta yüreğini :) inşallah her zaman yazılarınla varlığınla forumumuzda bizlerle olursun =DD=MM

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
araz ım canım benim :)

O nu seviyorum karakterini dünyaya bakışını harbiliğini aklını... en çok ta yüreğini :) inşallah her zaman yazılarınla varlığınla forumumuzda bizlerle olursun =DD=MM

teşekkür ederim abla ben de seni seviyorum
biliyorsun duygularımız karşılıklı:)
çaylar beklemede hala:)

Tuba

Özel üye
hem gıcık olduğum :D hemde sevdiğim nadir insansın -araz- sürtüşmeler olsada aramızda bunların sorumlusu bendim bu yüzdende burda özür dilemek istedim biyerde de :)=DD=DD dik başlı ,sözünü budaktan sakınmayan ,bidiğin doğrultuda asla taviz vermeyen ,yerine göre sivri dilli ,ama saygılı seviyeli espirili ve bi okadarda iyi yüreklisin :) içinde ne varsa bunu dile getirmekten çekinmiyorsun . soğuk görünüşlü ama aslında sıcak yüreği ile herkezin sevgisini kazanan birisin :)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
canım yazdıklarını görmemişim ben tatlım yaa düşüncelerin için teşekkürler ayrıca özüre de gerek yok abla kardeş arasında olur böyle şeyler:)sevilmektesin

Tuba

Özel üye
canım yazdıklarını görmemişim ben tatlım yaa düşüncelerin için teşekkürler ayrıca özüre de gerek yok abla kardeş arasında olur böyle şeyler:)sevilmektesin

olsun bidenecik ablam :)ben biliyorum ki görmesende duymasanda seviliyorum :)şuna emin olki sen çoook ama çok seviliyorsun nazarımda=MM

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
yine hortlalim mi konuyu.bakalım seneler kimlerin bakışını değiştirmiş görelim.ya da yeni arkadaşlarımız ne düşünüyor .

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Açıkçası söylemem gerekirse o yıllarda bana sohbet etmemize rağmen itici gelmistin ama şimdi sık sık karşılaşınca, konusunca seninle ne kadar onyargili olduğumu anladım. Tertemiz bir kalbi olan, herkese hakettiği değeri veren, dürüst, evladına harika annelik yapan birisin :ahkalbim: