• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Aşk Hakkında Ne Düşünüyorsunuz??

Safir

Özel Üye
Özel üye
Ben şahsen yani kendim bu konuda ne düşündüğümü bilmediğimden :P :P test ediim dedim :v

1. Ne tip insanlar size çekici gelir?
B. Koyun: Yumuşak başlı ve sıcak.

2. Size kur yapılırken nasıl bir yaklaşıma karşi koyamazsınız?
B. Aslan: Samimi ve açıksözlü.

3. Sevgiliniz üzerinde nasıl bir intiba bırakmak istersiniz?
A. Köpek: Asil, güvenilir, tutarlı.

4. Sevgilinizin hangi yönü sizi en çok deli eder, ayrılma sebebi bile olabilir?
D. Köpekbalığı: Güven vermemesi.

5. Sevgilinizle nasıl bir ilişki kurmak istersiniz?
D. Kuş: Sadece bugünü değil yarını da düşünülen, beraber büyüteceğiniz, uzun ömürlü.

6. Zina yapar mısınız?
A. İnsan: Toplum ve ahlak çok umrunuzda, evlilik sonrası kötü bir şey yapmazsınız.

7. Evlilik hakkındaki düşünceleriniz?
B. Beyaz kaplan: Sizin için çok değerli. Bir kere evlenirseniz hem evliliğinize hem de eşinize çok önem göstereceksiniz.

8. Şu anda aşk hakkında ne düşünüyorsunuz?
D. Güvercin: Sizce aşk iki taraf için de bir taahhüt.

Mai

Usta
aşk elde etme takıntısı ve kaybetme acısı. genellikle hormonel olarak olarak çalışır. beynin bir oyunu önemli olan sevgi. kişiyle olan ilişkinize yükleyeceğiniz anlam sevgiyi belirler. aşk olsaydı insenlar bu kadar çabuk ayrılmaz. ve bir birlerini aldatmazlardı. aşkı elde etme tanımını çeşitli tarifleriyle açıklaybilirisniz.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE

Ask Bir Gergedandir​

Neden asik olan herkes karninda kelebekler ucustugunu söyler ki Benim karnimda sanki bir gergedan var... Yok, hayir, karnimda tepinen bir gergedan sürüsü var benim.
Bu hic de mutluluk verici bir his degil. Gergedanlar bedenimde bir sürü tuhaf duygu birakiyorlar, hicbir sey düsünemiyorum

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Aşk bence sen demektir
Aşk gönülden sevmektir
Seni öyle sevmişim ki
Sen yoksan aşk yok demektir
Aşk bence sen demektir
Aşk gönülden sevmektir
Seni öyle sevmişim ki
Sen yoksan aşk yok demektir
Bir ümittin gözlerimde
Ümitsizce aradıgım

...
Yıldız Tilbe

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
“Bir erkekle bir kadın arasında aşktan daha önemli ne olabilir? Bu insanın bir başkasını kendisiyle bir tutabileceği anlamına gelir: Onun her davranışını ve hareketini kendi davranışı ve hareketi gibi görmek, hayatın tadını çıkarmasından hayatın tadını kendimiz çıkarıyormuşuz gibi sevinmek, bizim başkalarıyla yaptığımız şeyleri o başkalarıyla yapıyor diye kendimizi bir şeyden yoksun kalmış hissetmemek, başka bir deyişle öbür insanları da kendimizi sevdiğimiz kadar sevmek. Bu sevgiye iyilik deniyor. Ama ya o insan kaybolursa? Kendimizin kaybolan bir parçasını sevebilir miyiz? Bunun için kimsenin hiçbir zaman kaybolmadığına, ölüm diye bir şey olmadığına inanmamız gerekir.”
aradığım aşksın sen :)

Top Bottom