Atamız sayesinde o kadar rahat uyuyoruzki hala uyanamadık

• Konuyu açan Konuyu açan CaN_
  • Açılış tarihi Açılış tarihi
C

CaN_

Ziyaretçi
Atamız sayesinde o kadar rahat uyuyoruzki hala uyanamadık

-bu ülke öyle günler görmüşki insanların yarısı ülkeyi kurtarmak peşine düşmüş simdi ise durum tam tersi ülkeyi satıyor vede bunun üzerine diyorki:
''tamam sattıkta adam alıp götürmediya topragı''

-bizim şehitlerimize ise kelle diyen bir başbakanımız var ve Öcalan pisliginede sayın diyebiliyor:
"SAYIN ÖCALAN DÜŞÜNCELERİNİN DEĞİL ALMIŞ OLDU KELLELERİN HESABINI VERİYOR.BEN İSE DÜŞÜNCEMDEN DOLAYI 4 AY HAPİSTE YATTIM. ARADAMIZ Kİ FARK ÇOK BÜYÜK"

-öyle bir basbakanımız varki gürcü kökenli gelmiş bize türk milliyetciligi yapıyor

-basbakanımızın öyle bir oglu varki testis kanserinden askere gidemiyor 3 ay sonra evleniyor ve cocugu oluyor

-basbakanımızın öyle bir baska ogllu varki önemli bir sanatcıyı öldürüyor.ehliyeti ollmadan ve kırmızı ısıkta gecerek 50 metre fren izi bırakarak ertesi gün sahte bir ehliyet ve fren izlerinn itfaiye tarafından temizlenerek mahkemede 3 ay hapse mahkum ediliyor ve 300 tl kefalet ödeyerek cıkıyor.!

-öyle bir hükümetimiz varki ekonomi büyürken işsizligi artırabiliyor bunu istesen yapamazsın.

-öyle bir basbakanımız varki rekor seviyede dış ülkelerden ülkenin açıgı olmadıgı bir durumda borc alabiliyor

-öyle bir basbakanımız varki Perezle tartısmaya giriyor büyük bir tartısma Davos Fatihi diye adı cıkıyor tam 1 haffta sonra perezle el sıkışıyor

-öyle bir basbakanımız varki ananıda al git diyor

işte anamı aldım geldim benide kovsana!!!!
işte anam

Geri