Ayın Konuğu Beyazmasallar

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Öncelikle neden beyaz masallar nicki senin için ne ifade ediyor?
Foruma kim aracıyla üye oldun?
Konuk olmak nasıl bir duygu?
En sevdiğin mevsim hangisidir?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bana da rütbeyi ayarlamak düşmüş demek ki. :) Böylece @beyazmasallar 'ın özel mesaj hakkı ve bazı extra hakları da ilk kez bu kadar erken olmuş oldu. Zaten bu ayın konuğu döneminde mesaj sayısını da tamamlayacaktır diye düşünüyorum. :)

@AybüKe tam da neden bu nick diyecektim ki sormuşsun başka bir soru sormak gerek demi. :) Ve soruyorum...

• Olmaz olmaz dediğin üç şey nedir?
  • Günde kaç saat uyursun?
  • Nerede yaşamaktasın ve nerelisin? :)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bana da rütbeyi ayarlamak düşmüş demek ki. :) Böylece @beyazmasallar 'ın özel mesaj hakkı ve bazı extra hakları da ilk kez bu kadar erken olmuş oldu. Zaten bu ayın konuğu döneminde mesaj sayısını da tamamlayacaktır diye düşünüyorum. :)

@AybüKe tam da neden bu nick diyecektim ki sormuşsun başka bir soru sormak gerek demi. :) Ve soruyorum...

• Olmaz olmaz dediğin üç şey nedir?
  • Günde kaç saat uyursun?
  • Nerede yaşamaktasın ve nerelisin? :)
Evet ya özel mesaj yazamıyoruz kötü oluyor benim özel msjın forumdaki mesaj sayısıyla alakalı olduğu aklımdan çıkmıştı yaw:hecanim

Öncelikle neden beyaz masallar nicki senin için ne ifade ediyor?
"Beyazmasallar" benim çok kullandığım bir isimdir. Masal ismini çok seviyorum ve masallar hani hep güzeldir,mutlu sonla biter renklerden de "beyaz" bana bu hisleri veriyor. Bu yüzden bir isim kullanmam gerekince bunu kullanıyorum. Pek bir esprisi yok aslında.☺️
Foruma kim aracıyla üye oldun?
@Simurg aracıyla oldum.
Konuk olmak nasıl bir duygu?
Böyle bir sitede ilk defa bulunduğum için ve tam olarak ne yapacağımı bilmediğim için birazcık heyecanlıyım.
En sevdiğin mevsim hangisidir?
Kış

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Çok dolu dolu anlattın ve gayet mantıklı cevaplar. :)

Senin için "en" ile başlayan yaşamındaki 3 şey? Bu 3 lemeler ne kadar devam eder bakalım. :D