• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu Beyazmasallar

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Öncelikle hoşgeldin,​
Sonralıkla hayırlı olsun :D
Hımm şimdilikte birkaç soru soracagım.​
  1. Yaşadığın yerden memnun musun?
  2. Psikoloji okumayı düşünüyorum demişsin, neden psikoloji?
  3. Açken sen kimsin :D ?
  4. Kitap okumayı sevdiğini düşünüyorum en sevdiğin ve arkdaşının kaybettiği için kızdığın kitap dışında hangi kitaplar ilgini çeker ve konular veya yazarlar?
  5. Aşağıdaki kavramların sana çağrıştırdıkları nelerdir?
  • Hayat
  • Okul
  • Macera
  • Hayaller
  • Macera
  • Güven
  • Aile
  • Sevgili
  • Dost
  • Tost :P bu şakaydı tabiki :D
Kolay gelsin :)

Öncelikle hoşgeldin,​
  4. Kitap okumayı sevdiğini düşünüyorum en sevdiğin ve arkdaşının kaybettiği için kızdığın kitap dışında hangi kitaplar ilgini çeker ve konular veya yazarlar?
  • Hayat
  • Okul
  • Macera
  • Hayaller
  • Macera
  • Güven
  • Aile
  • Sevgili
  • Dost
Öncelikle teşekkür ederim ?
Sonralıkla?soruları cevaplıyayım..
Yaşadığım yerden memnunum. Çok güzel , huzurlu , sakin bir yer.
Neden psikoloji? Çünkü genel olarak özel hayatımda hep dinleyici olmuşumdur. İnsanların sorunlarını dinlemeyi,onlara çözüm üretebilmeyi,onları anlamayı seviyorum ve ilaçla değil de konuşarak rahatlamalarını istiyorum. Onlara, onları anlayan birilerininin olduğunu göstermek istiyorum. Çünkü çoğu kişi psikoloğa anlaşılmadığını düşündüğü için de gidiyor.
Açken ben ben değilim bunu bilir bunu söylerim ?
Psikoloji kitaplarını daha çok seviyorum. Sonra polisiye , macera ,gizem o tarz kitapları daha çok okurum. Ama elimden geldiğince her kategoriden okurum
O kavramlardan en çok dikkatimi çeken tost oldu çünkü açım ??

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Öncelikle teşekkür ederim ?
Sonralıkla?soruları cevaplıyayım..
Yaşadığım yerden memnunum. Çok güzel , huzurlu , sakin bir yer.
Neden psikoloji? Çünkü genel olarak özel hayatımda hep dinleyici olmuşumdur. İnsanların sorunlarını dinlemeyi,onlara çözüm üretebilmeyi,onları anlamayı seviyorum ve ilaçla değil de konuşarak rahatlamalarını istiyorum. Onlara, onları anlayan birilerininin olduğunu göstermek istiyorum. Çünkü çoğu kişi psikoloğa anlaşılmadığını düşündüğü için de gidiyor.
Açken ben ben değilim bunu bilir bunu söylerim ?
Psikoloji kitaplarını daha çok seviyorum. Sonra polisiye , macera ,gizem o tarz kitapları daha çok okurum. Ama elimden geldiğince her kategoriden okurum
O kavramlardan en çok dikkatimi çeken tost oldu çünkü açım ??
Hahah süper cevaplar ama o kavramları birer cümleyle yada kelimeyle açıklamanı istedim .:D bırak o tostu elinden cevapla verilen kelimeleri :D

Öncelikle hoşgeldin,​
  • Hayat
  • Okul
  • Macera
  • Hayaller
  • Macera
  • Güven
  • Aile
  • Sevgili
  • Dost
Karışık cevaplıyayım ?
Mesela okul; sağlık meslekte olduğum için benim için çok gereksiz . İki gün gidiyorum ve üniversite sınavına dair hiç ders görmüyorum. Test çözmek istesem bile sınıf gürültüsünden dolayı çok zor yani.
Sevgili ; saçma bence hele günümüzde baya baya basitleştirdiler.
Aile ; çok önemli çocukların gelişiminde de çok büyük rol oynuyor. Yani demek istediğim büyüdüğümüz ortam , aile değerlerimiz kişiliklerin oluşmasında önemli. Of çok karışık kurdum ama inşallah anlatabilmişimdir ☺️
Güven ; olmazsa olmaz benim için benim en çok değer verdiğim 3 şeyden biridir. Saygı - Güven - Sevgi
Dost ; bu da önemli bence her insanın bir dostu olmalı derdini anlayabileceği, beraber gülüp beraber ağlayabileceği..
Macera ; aklıma gelen tek şey çılgınlık ?
Hayaller ; bir işin yapılmadan önce planı kurulur , taslağı hazırlanır ya hayaller öyle benim için.
Kendi hayatımla , yaşayış tarzımla , düşüncelerimle biraz harmanlayıp anlatmak istedim bende bu kavramlar böyle umarım olmuştur ?

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Karışık cevaplıyayım ?
Mesela okul; sağlık meslekte olduğum için benim için çok gereksiz . İki gün gidiyorum ve üniversite sınavına dair hiç ders görmüyorum. Test çözmek istesem bile sınıf gürültüsünden dolayı çok zor yani.
Sevgili ; saçma bence hele günümüzde baya baya basitleştirdiler.
Aile ; çok önemli çocukların gelişiminde de çok büyük rol oynuyor. Yani demek istediğim büyüdüğümüz ortam , aile değerlerimiz kişiliklerin oluşmasında önemli. Of çok karışık kurdum ama inşallah anlatabilmişimdir ☺
Güven ; olmazsa olmaz benim için benim en çok değer verdiğim 3 şeyden biridir. Saygı - Güven - Sevgi
Dost ; bu da önemli bence her insanın bir dostu olmalı derdini anlayabileceği, beraber gülüp beraber ağlayabileceği..
Macera ; aklıma gelen tek şey çılgınlık ?
Hayaller ; bir işin yapılmadan önce planı kurulur , taslağı hazırlanır ya hayaller öyle benim için.
Kendi hayatımla , yaşayış tarzımla , düşüncelerimle biraz harmanlayıp anlatmak istedim bende bu kavramlar böyle umarım olmuştur ?
Mukemmel cevaplar.

Özellikle bu. Geleceğin psikiyatırına merhaba :D tekrar hoşgelmişsin diyerek usulca ayrılıyorum buradan