• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu İreem42

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Bende Bir kac soruyla katilayim yarismaya
1- Okul bittikten sonraki yapmak istedikleri devammi yoksa bir yerde Calismakmi okulsa hangi okul Is ise nasil bir is.
2- Okul bitikten sonra herhangi bir yurt disinda okumaya devamin olsa hangi Ülke ve Hangi okul
3 - Sahi hangi dalda okula devam etmektesin.
4 - Irem Hangi sporu yapmaktan zevk alir ve bunu haftada kac defa yapar
5 - Irem Saglik acisindan ne düsünür ? yoksa daha cok erken simdi onumu düsünecegim deyip Pizzalari Lahmacunlari ve Dönerleri götürürmü
6 - Irem Ireme sorsa kizim sen caliskanmisin yoksa tembelmi diye ( Okul kast edilmiyor) Örnegin okuldan veya isten gelmis yorgun argin . Annesi kizim git bir kilo dondurma alda yiyelim diyor. Hemen Tabi der yarim saat yürüyerek gidip gelirmi :D
Cevaplar icin simdiden tesekkürler bu sorular beni yormaz önemli olan teker teker gel gibi bir istek olursa Devami var diyebilirim. :D

İreeem42

Özel Üye
Özel üye
Bende Bir kac soruyla katilayim yarismaya
1- Okul bittikten sonraki yapmak istedikleri devammi yoksa bir yerde Calismakmi okulsa hangi okul Is ise nasil bir is.
2- Okul bitikten sonra herhangi bir yurt disinda okumaya devamin olsa hangi Ülke ve Hangi okul
3 - Sahi hangi dalda okula devam etmektesin.
4 - Irem Hangi sporu yapmaktan zevk alir ve bunu haftada kac defa yapar
5 - Irem Saglik acisindan ne düsünür ? yoksa daha cok erken simdi onumu düsünecegim deyip Pizzalari Lahmacunlari ve Dönerleri götürürmü
6 - Irem Ireme sorsa kizim sen caliskanmisin yoksa tembelmi diye ( Okul kast edilmiyor) Örnegin okuldan veya isten gelmis yorgun argin . Annesi kizim git bir kilo dondurma alda yiyelim diyor. Hemen Tabi der yarim saat yürüyerek gidip gelirmi :D
Cevaplar icin simdiden tesekkürler bu sorular beni yormaz önemli olan teker teker gel gibi bir istek olursa Devami var diyebilirim. :D
Güzel sorular, sevdim?
O zaman hemen yanıtlamaya başlayayım.

1.Ben lisedeyken hukuk okuyup hakim olmak istemiştim lakin 2.kez mezuna kaldığımda anladım ki ben hayatımı yazarak kazanmak istiyormuşum. Bu yüzden ilk hedefim Film Tasarımı ve Yazarlık bölümünü kazanıp bu işte ustalaşmak.
2.Yurt dışında okumaktan ziyade sadece gezmek ve gezdiğim yerlerin kültürleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.
3.Şuanda YKS sonuçu beklemekteyim.
4.Açıkçası spor pek yaptığım bir şey değil. Ben daha çok dans etmeyi seviyorum.
5. Aslına bakarsan sağlık ile ilgili düşüncelerim hayat felsefemi oluşturuyor. Şöyle ki; yaşamayı ne kadar çok seversen o kadar çabuk ölürsün. Yaşamaktan nefret ediyorum ve bugüne kadar ciddi bir hastalık geçirmedim. Ama hasta olmayı ve birilerinin benimle ilgilenmesini sevdiğimden pek hasta da olmam. Çünkü sevdiğin şey senin imtihanın olur. Sağlıklı olmayı sevmem yani ve sağlıklıyım.?
6.Söz konusu şey sevdiğim bir şey ise hiç üşenmem. Dışarıda takılmak dışında. Hazırlanma aşamasını sevmediğimden dışarıya çıkmaya üşenirim. Evde zaten üşengeç birisiyim.?

Daha fazla soru varsa alabilirim yani. Cevaplamak keyifli oluyor.????

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
6.Söz konusu şey sevdiğim bir şey ise hiç üşenmem. Dışarıda takılmak dışında. Hazırlanma aşamasını sevmediğimden dışarıya çıkmaya üşenirim. Evde zaten üşengeç birisiyim.
Bu ikiside Hayat felsefene uyuyor tam söyledigin gibi. Gercekten cok olginc bir yasam Felsefesi bu. Yasamayi sevmem dediginde anlamamiz gereken sey yasamayi sevdigin. yada degisk bir sey örnegin birine Asik oldugunda, bizemi asil degilim diyeceksin yoksa asik oldugun kimseyemi? Bu arada tebrik ediyorum gercekten iyi bir vizyonun var. Ilk sorudan son soruya kadar heyecan getirdin cevaplara unutmazsam bir kac soru gelebilir Hayatta gerceklestormek istediklerini gerceklestirmen dileklerimle. Burada senin hayat felsefenin tersine yazdim yani sen sadece tersini düsündügünde dogru cevabi almis olacaksin. :)

İreeem42

Özel Üye
Özel üye
6.Söz konusu şey sevdiğim bir şey ise hiç üşenmem. Dışarıda takılmak dışında. Hazırlanma aşamasını sevmediğimden dışarıya çıkmaya üşenirim. Evde zaten üşengeç birisiyim.
Bu ikiside Hayat felsefene uyuyor tam söyledigin gibi. Gercekten cok olginc bir yasam Felsefesi bu. Yasamayi sevmem dediginde anlamamiz gereken sey yasamayi sevdigin. yada degisk bir sey örnegin birine Asik oldugunda, bizemi asil degilim diyeceksin yoksa asik oldugun kimseyemi? Bu arada tebrik ediyorum gercekten iyi bir vizyonun var. Ilk sorudan son soruya kadar heyecan getirdin cevaplara unutmazsam bir kac soru gelebilir Hayatta gerceklestormek istediklerini gerceklestirmen dileklerimle. Burada senin hayat felsefenin tersine yazdim yani sen sadece tersini düsündügünde dogru cevabi almis olacaksin. :)
Öncelikle bu güzel sorular için teşekkür ederim. Yaşamayı sevmek ile ilgili kendimi iyi ifade edemediğimi düşünüyorum. Şöyle ki, ben yaşamayı gerçekten sevmiyorum ama bu daha fazla yaşayabilmek için değil. Sadece bunun tam tersine çalıştığını fark ettim. Sevdiğim kişiye onu sevdiğimi söylediğim zaman gittiği gibi. Ona onu unuttuğumu ispatlayana kadar benden nefret etti. Hani derler ya bir şeyi ne kadar çok istersen iste o şey sen ondan vazgeçtiğinde gelir sana. Bence bu çok doğru bir tespit.

Ve benimle ilgili söylediklerin için de teşekkür ederim. Daha fazla soru beni mutlu eder. ?

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
1- Film dalinda bir yazilim istediler buda senin icin cok önemli ama bu Italyanca yapman isteniyor Bu lisani ögrenirmisin yoksa ben zaten meshur olacagim gerek yokmu dersin?
2- 1 Milyonluk bilgi yarismasinda son soruda bildigini düsündügün bir cevap var, Ama birde Jokerin var Telefon Jokerinde duruyor aradin oda sana baska bir cevabi söylemen konusunda israr etti ne yaparsin?
3- Bir yelkenliyle dünya turu yapmaya cesaret edebilirmisin?
4- Azilli bir katil bogaz öprsünden atlamak istiyor, Sende oradasin ve onu ikna edebilecek durumdasin ne yaparsin?
Bu saate forum bostu sende soru istemissin bende bir kac soru yönelteyim dedim sana kolay gelsin