• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Ayın Konuğu Sentinus

Yazdıklarını ölümsüzleştirmeye düşünüyor musun? Kitap Çıkarmayı düşünüyor musun?
Hiç düşünmedim açıkçası. Öyle bir düşüncem olsa sanal ortamda paylaşımlarda bulunmazdım.Hepimizin bildiği gibi sanal alemde (ç)alıntı çok olur. Ben çok büyük edebiyat sitelerinde gördüm kendi şiirlerimi veya yazılarımı başkalarının imzasıyla.

Bence sigaradan daha zararlı fazla kilolar. Sigaranın etkilerini azaltmanın yolları var. Ben kendi adıma onları uyguluyorum ama kilo veremiyorum malesef. :) Bu yüzden sigaraya devam :D
Yesil kahve popüler bu ara :p

Bilmiyorum ya kio vermek sigarayi birakmak beyinde halledilmesi gerekeb konular.. orda hallettikten sonra uygulama sureci cok koymuyor insana aslinda..

Sevginin icinde nefret barindir misin ?

Hiç düşünmedim açıkçası. Öyle bir düşüncem olsa sanal ortamda paylaşımlarda bulunmazdım.Hepimizin bildiği gibi sanal alemde (ç)alıntı çok olur. Ben çok büyük edebiyat sitelerinde gördüm kendi şiirlerimi veya yazılarımı başkalarının imzasıyla.

Peki bu durum sende nasil bir Tepki vermene yol aciyor..

Geri