• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Ayın Konuğu Sentinus

Özel olmazsa eğer.

Sinirlendiğinde yapmış olduğun en büyük olay nedir?

Hayatımı etkileyen iki olay var :)

Birincisinde çok çok iyi diyebileceğim bir şirkette çalışırken, patronumun kardeşini fena dövmüştüm. Sonrasında ise istifa ettim.

İkincisinde ise hayatım boyunca pişmanlık duyacağım bir şey yaptım. Evlenmeyi istediğim kişiye asla söylememem gereken bir takım sözler söyledim ve hayatımın hatasını yaptım.

Sinirlerine hakim olabilmek için Caba gösteriyor musun ? Dünden bugüne ilerleme var mı ? Düne göre bugün nasıl Sentinus?

Sinirlerine hakim olabilmek için Caba gösteriyor musun ? Dünden bugüne ilerleme var mı ? Düne göre bugün nasıl Sentinus?
Önceki sorularda verdiğim cevapla aynı olacak ama. Karadeniz'in suyundan içmişim bir kere. Çok çabuk sinirlenip, iki üç dakika içinde sakinleşen bir yapım var. Çok uğraşmama rağmen düzeltmeyi başaramadım.
Bu yüzden yakın çevrem bilir hep. Sinirlendiğim an, alttan alırlar konuyu. 5 dakika sonra kaldığımız yerden devam edebiliriz :)

Geri