• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Ayın Konuğu Sentinus

Bende Senin gibiyim. Her ne kadar caba gösteriyorum ama başaramıyorum diyorum desem de malesef çevremdekiler tatmin olmuyor :) Başaramadım demek onlara göre kaçamak cevap oluyormuş :)

Şimdilik Teşekkürlerimi sunuyorum,aklıma takılan sorular oldukça gelmeyi düşünüyorum izlemedeyim :)

Bende Senin gibiyim. Her ne kadar caba gösteriyorum ama başaramıyorum diyorum desem de malesef çevremdekiler tatmin olmuyor :) Başaramadım demek onlara göre kaçamak cevap oluyormuş :)

Şimdilik Teşekkürlerimi sunuyorum,aklıma takılan sorular oldukça gelmeyi düşünüyorum izlemedeyim :)

Milletin ne düşündüğünü umursamadığım gün, gerçekten özgür olduğumu fark ettim ben. O yüzden sende pek umursama bence.

Her zaman beklerim :) Bu ay boyunca.

Apandist ameliyatı diye girdiğim ameliyattan karın bölgemde oluşan ek hücre bloğuyla ve apandistim olmadan çıktım. Karışık bir mevzu yani. 1 sene geçtiği halde ben bile anlayamadım hala.

Neyse anlamakta zorlamicam kendimi..geçmiş olsun tekrar...Suan iyiysen gerisi önemli değil...

Evlilik sence nedir..Nasil olmalidir..

Neyse anlamakta zorlamicam kendimi..geçmiş olsun tekrar...Suan iyiysen gerisi önemli değil...

Evlilik sence nedir..Nasil olmalidir..

Hamd olsun sıkıntım yok şu an.

Evlilik bu dünyada ki en hassas konuların başında gelir bence. Ben olgusunu tamamen bırakıp, biz olabilmek bence. Keşke herkes başarabilse. Bir de mantık ortaklığı diyebilirim. Çünkü ideoloji ve düşüncelerinizin uyuşmadığı birine en büyük aşkı besleseniz de bir yerde tıkanır ve yok olursunuz.

Geri