• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Ayın Konuğu Sentinus

Hamd olsun sıkıntım yok şu an.

Evlilik bu dünyada ki en hassas konuların başında gelir bence. Ben olgusunu tamamen bırakıp, biz olabilmek bence. Keşke herkes başarabilse. Bir de mantık ortaklığı diyebilirim. Çünkü ideoloji ve düşüncelerinizin uyuşmadığı birine en büyük aşkı besleseniz de bir yerde tıkanır ve yok olursunuz.
Görücü usulü Hakkında ne dusunuyorsun

Istatistiklere göre gorucu usulü evliliklerdeki bosanma oranı severek evlenmeden göre daha dusuk..

Bu durum hakkindaki dusuncelerin..

Istatistiklere göre gorucu usulü evliliklerdeki bosanma oranı severek evlenmeden göre daha dusuk..

Bu durum hakkindaki dusuncelerin..

Bir yerde mantıklı geliyor bu tez. Dediğim gibi, evlilik hassas müessese. Sadece sevgiyle yürümüyor malesef. Devam ettirebilmek için mantık uyumu şart. Severek evlenen kişilere dikkat edin, hepsi "çok seviyorum, aşığım" cümlelerinden başka bir şey söylemezler. Peki beklentiler? Önemli detaylar atlanıyor hep.

Bir yerde mantıklı geliyor bu tez. Dediğim gibi, evlilik hassas müessese. Sadece sevgiyle yürümüyor malesef. Devam ettirebilmek için mantık uyumu şart. Severek evlenen kişilere dikkat edin, hepsi "çok seviyorum, aşığım" cümlelerinden başka bir şey söylemezler. Peki beklentiler? Önemli detaylar atlanıyor hep.
Bosanmalarda paranin etkinligi var mi sence...

Söyle birsey var ne kadar çok kazanirsan o kadar çok harciyosun.
Simdi 1000 lira alanda 10000 lira alanda yetistiremiyor..bu normal mi..Sence senin gelirin ideal mi.
Yoksa biseylerden vazgeçmek zorunda misin..

Söyle birsey var ne kadar çok kazanirsan o kadar çok harciyosun.
Simdi 1000 lira alanda 10000 lira alanda yetistiremiyor..bu normal mi..Sence senin gelirin ideal mi.
Yoksa biseylerden vazgeçmek zorunda misin..

Bu bakış açına bağlı bence. 10000 TL alıpta o davet senin,bu konser benim diyerek gezip, her türlü materyalin en markasını alırsak yetmemesi doğal.Tutumlu olmakta fayda var bence.

Benim maaş'ım şu durumda bana yetiyor. İleride evlilik gibi bir durum söz konusu olursa belki hafta sonu gezmelerimi azaltırım. Yada ayda 3 4 maça değil de 1 maça giderim. Bazı şeylerden feragat edebilirim.

Geri