• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Azerbaycanda Ermenilerin Yaptigi Katliamlar(Video)+16

wien06

V.I.P
V.I.P
BU KONU HEPIMIZ ERMENIYIZ DIYE SOKAKLARA CIKANLARA VE ERMENILERDEN ÖZÜR DILEYENLERE ITHAFEN HAZILANMISTIR.

Arkadaslar asagidaki videoda Ermeniler tarafindan Azerbeycanda yapilan katliamlar hem görüntülü hemde sözlü olarak anlatilmaktadir.

Sizi simdiden uyarmak istiyorum videodaki bazi görüntüler gercektende insanin kanini donduracak görüntüler oyüzden lütfen izlemeye karar verirken bunu göz önünde bulundurun.

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
"70 çocuk ailelerinin gözü önünde borunun içine doldurulup her iki taraftan kaynak yapılır."

Bu cümLe yeteRli ya nasıL biR inSanLık bu. Daha doğRusu böyLe birşeYi yapabiLen biRiLeRi inSan oLabiLiR mi?
Yaa ciDDen göRüntüLeR çoK feCi... Yani dayanayabilirsiniz, gördüklerinize.
Çok kötü oLdum

aslıhan35

Katılımcı
izledikten sonra bildiklerimin bilmediklerim olduğunu görüyürum.kafamın içi allah bullak oldu.bu yüzden bu araştramyı yapıp bu videoyu paylaşan kişiyle konuşmak istiorum.(ben ermeni değilim fakat gçmen bi aileden geliorum.doğma büyüme izmirlim.bunu görüşümün ne olduğu konusunda bilgi vermek için belittm yanlış anlaşılmak istemiorum)

wien06

V.I.P
V.I.P
izledikten sonra bildiklerimin bilmediklerim olduğunu görüyürum.kafamın içi allah bullak oldu.bu yüzden bu araştramyı yapıp bu videoyu paylaşan kişiyle konuşmak istiorum.(ben ermeni değilim fakat gçmen bi aileden geliorum.doğma büyüme izmirlim.bunu görüşümün ne olduğu konusunda bilgi vermek için belittm yanlış anlaşılmak istemiorum)

Kusura bakma cevabini yeni gördüm.

Videoyu ben hazirlamadim ama foruma ben ekledim.

Bildiklerimin bilmediklerim oldugunu gördügünü söylüyorsun. Burdan ne demek istedigini pek anlamadim. Buna birazdaha aciklama getirirsen sevinirim.
Eger Azerbeycanda Ermenilerin böyle bir katliam yaptigina dair bir bilginiz yoksa bu bölümde bununla alakali baska konularda var. O konulara bakarak daha genis bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

aslıhan35

Katılımcı
sorun değil.açıkçası kafam çok karışk hyr böle bi katliamdan elbette haberim var ama yanlı tarh benm okudumlarım, dinlediklerim,aileden öğrendiklerim.ve bu zmana kadar bildiklerim konusunda çelişkiye düşmemiştm birden fazla yazınızı okudum kafamı karıştrdınız doğrularımn yanlış olması ihtimali ve bunnla yüzleşmek beni korkuttu..şunu öğrenmek istiorum ne kadar objktf yazıosunz bu yazıları?sizin öğrendiğiniz tarh ne kadar yanlı?(bilginizi falan sınamıorum hadiim değil böle bişey sadece içimi rahatlatmak istiyorum)

wien06

V.I.P
V.I.P
sorun değil.açıkçası kafam çok karışk hyr böle bi katliamdan elbette haberim var ama yanlı tarh benm okudumlarım, dinlediklerim,aileden öğrendiklerim.ve bu zmana kadar bildiklerim konusunda çelişkiye düşmemiştm birden fazla yazınızı okudum kafamı karıştrdınız doğrularımn yanlış olması ihtimali ve bunnla yüzleşmek beni korkuttu..şunu öğrenmek istiorum ne kadar objktf yazıosunz bu yazıları?sizin öğrendiğiniz tarh ne kadar yanlı?(bilginizi falan sınamıorum hadiim değil böle bişey sadece içimi rahatlatmak istiyorum)

aslihan ben hicbir zaman benim ekledigim konularda gecenler dogrudur diye bir iddiam olmadi. Benim actigim konular kendi arastirmalarim sonucu ulastigim ve bana göre dogru olduguna inandigim bilgiler. Tabiki bu bilgilerden iclerinde yanlis olanlar veya eksik kalanlar olabilir.
Zaten ben defalarca üyelerimizden bu bölümdeki bu konularda gördükleri eksiklikleri ve hatalari bildirmelerini önemle rica ediyorum. Eger asagidaki konuyu incelersen benim ne demek istedigimi daha iyi anliyacaksin.

https://www.cerezforum.com/konu/tum-uyelere.14168/

Elbetteki simdiye kadar acmis oldugum konular icerisinde yanli ve tarafli olan bilgilerde olmus olabilir. Iste benim istedigim böyle bir konu oldugunda o konuyu okuyan üyemiz oradaki gördügü yanlisligi ve hatayi bildirirse ve o bilginin hatali oldugunu bize gösterirse bizde dogrusunu ögrenmis oluruz.

Ama bu konuda gecen olaylari cok degisik yerlerde arastirdim ve bu konudaki yani videodaki olan olaylarin gercekten yasanmis oldugunu belgelerle ve sahitlerin vermis oldugu bilgiler dogrultusunda hazirlanmis olduguna inaniyorum. Ama eger sen bunun aksi bir bilgiye sahipsen bunu bizlerle paylasirsan bizde ona göre bir yorum yapip dogrulara daha iyi ulasiriz.

Ben herzaman sunu söylüyorum.

Tarihini bilmeyen bir MILLET yok olmaya ve parcalanmaya mahkumdur. Cünkü bir Millet Tarihte yaptigi hatalara ve dogrulara bakip gelecegini ona göre tayin edebilir.

aslıhan35

Katılımcı
bu gördüklerim belki bi yazı olsaydı üzerine konuşabilirdm inanmamkta ısrar edebilirdim,kendi görüşlerim doğrultusunda yazınızı çürütmek için çeşitli görüşler belirtebilirdim fakat bir görntü izliorum bunu nasıl ne şekilde inkar edebilirm ki.kendi gözlerimle görüorum.söylecek bi şeyim yok ilk kez karşı görüşlü birine hak veriorum.bu sitede görmedim yada dikkat etmedim bilmiorum yakın tarhle ilgili mutlaka yazılarınz vardır bunlarıda grmek istiorum(27 mayıs,12 mart,12 eylül ve 28 şabttn bahsediorum)

wien06

V.I.P
V.I.P
bu gördüklerim belki bi yazı olsaydı üzerine konuşabilirdm inanmamkta ısrar edebilirdim,kendi görüşlerim doğrultusunda yazınızı çürütmek için çeşitli görüşler belirtebilirdim fakat bir görntü izliorum bunu nasıl ne şekilde inkar edebilirm ki.kendi gözlerimle görüorum.söylecek bi şeyim yok ilk kez karşı görüşlü birine hak veriorum.bu sitede görmedim yada dikkat etmedim bilmiorum yakın tarhle ilgili mutlaka yazılarınz vardır bunlarıda grmek istiorum(27 mayıs,12 mart,12 eylül ve 28 şabttn bahsediorum)

Belki ana baslik olarak gecmeyebilir ama acilan konularin bazilarinda icerik olarak mevcut. Eger bu konular hakkinda sizin paylasmak istedikleriniz varsa konu acarak paylasabilirsiniz.