Bak Ogul

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
birçok konusunu okumuşluğum veya göz atmışlığım var
ilk ilgimi admin olmasına ragmen siteye hiç gelmeyişi çekmişti .
yetkileride alınmamıştı bayaa bi hatrı sayılır kişi imajı uyandırmıştı bende
sanki ne zaman istersen gel site herzaman senin dermiş gibi
yorumsuz sende karakter olarak yapılanları iyi olsun kötü olsun hakkı ile değerlendiren bir yapıya sahipsin gözlemlediğim kadarıyla buda wien ile paylaştıklarınızın açık bir resmidir .

forum üyelerinin wien in sayfasına yazdıkları ise bende tam bir abi niteliği uyandırdı .
buda benim forumdaki abi imajımın sadece onun yokluğunu unutturacak düzeyde olduğunu
ama asla onun yerine konulacak düzeyde olmadığına işarettir .

neticede wien den yokluğunda bile çok şey öğrendim varlığını hayal bile edemiyorum :)
ben yerinizde olsam bir şelikde onu bulur ulaşmaya çalışırdım zira yeni gelenlerin ( örneğin ben ) ondan öğrenecek çok şeyi var

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
birçok konusunu okumuşluğum veya göz atmışlığım var
ilk ilgimi admin olmasına ragmen siteye hiç gelmeyişi çekmişti .
yetkileride alınmamıştı bayaa bi hatrı sayılır kişi imajı uyandırmıştı bende
sanki ne zaman istersen gel site herzaman senin dermiş gibi
yorumsuz sende karakter olarak yapılanları iyi olsun kötü olsun hakkı ile değerlendiren bir yapıya sahipsin gözlemlediğim kadarıyla buda wien ile paylaştıklarınızın açık bir resmidir .

forum üyelerinin wien in sayfasına yazdıkları ise bende tam bir abi niteliği uyandırdı .
buda benim forumdaki abi imajımın sadece onun yokluğunu unutturacak düzeyde olduğunu
ama asla onun yerine konulacak düzeyde olmadığına işarettir .

neticede wien den yokluğunda bile çok şey öğrendim varlığını hayal bile edemiyorum :)
ben yerinizde olsam bir şelikde onu bulur ulaşmaya çalışırdım zira yeni gelenlerin ( örneğin ben ) ondan öğrenecek çok şeyi var
Herkesin yeri ayrıdır sayın hocam. Kimse kimsenin yerine konulmaz. Evet Wien'in herkesin abisi olmak gibi bir misyonu vardı. Eğer durumu uygun olsa zaten geleceği ilk ve hata tek yer burası bunu hepimiz biliyoruz. Aksilikler Wien hocamın peşini maalesef bırakmadı ve onlarla boğuşuyor. Durumu uygun olduğunda emin olun gelecektir.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Wien abim inşallah kısa sürede bu sorunlarını aşar ve tekrar aramızda olur
Gerçekten Atamızla ilgili olsun Tarihle ilgili olsun açtığı konular çok değerli.