Bakalım ne kadar esprilisiniz?

Adam: Hayatim Baksana sana remork aldim bir daha bana zorluk cektirmezsin

Kadin: Ayyyhh canimin ici Cok iyi fikir etmisin, ama ben sana ne Zorlugu cektiriyormusum, ben sana Kiyarmiyim Hayatimmmm.

Adam: Eeeeee Hayatim, Bir daha Alisverise gidersen torbalari bana Yükletmezsin, Alisverisini Kendin Doldurup Kendin Cekersin, Alisverisi Cok Seviyorsunya...

Kadin: Olurmu Hayatim, Alisverisi cok seviyorum ve Cokta yapiyorumda, Ama Senin gibi Esek Olduktan sonra Onuda Sen Cekersin... Canimin ici...

sessiz gemi

Özel Üye
Özel üye
ben biliyordum sen benden altından veya platindn takı ıstıyordun bense anca alimunyumdan sarkıt aldm..sense benm hakkmda guzel seyler dusunup romantik bi gece hayal etmişsin..cok incesin maalesef ben senden ayrılmak istiyorum sana layık değilim..hemen ayrılalım hemenn..
karısıda o an sok havale vb. seylerden gecirir..o an kocası bosanma dairesinde olur vee ayrılırlar..
adamda kız pesinde dolanmaya dewam ederr..:) mutlu son..:P:P

(adam burda karısını begenmez ayrılmak için bu bahaneyi bulur..;))

Yine bir film sona erdi bir dahakine gorusmek uzere..:):):)

biz

Aktif
Adam: hanım bu nedir?
Kadın: Bu kasanın içi altın ve platinle dolacak sakın ha imitasyon ve aleminyum doldurmaya kalkma
Şu vazoyu kafana geçiririm.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Bu kötü karikatüre gerçekten güzel espriler bulmuşsunuz.Hepinize çok teşekkür ederim.İnşallah yakında yeni bir karikatürle devam ederiz.

sessiz gemi

Özel Üye
Özel üye
Bi önerim var bence bu oyun sayfasi olsun bunu zeka oyunlarına tasıyalım ve birileri resim koysun bi CTL vaad etsin ve en guzel secilen yoruma o CTL verilsin?????????

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Aslında güzel fikir oylama nasıl yapılacak diye düşünmüştüm ama en fazla teşekkür verilen esprinin sahibi kazanmış olur.Geliştirmeye açık bir öneri.Yeni fikirler gelirse değerlendirilebiliriz.

bihim

Üye
kadın: hayatım !..bak sana ne aldım ! artık benim için alışverişe çıkarken belini kırmayacaksın..

adam :hanım ben de tam o konuyu konuşacaktım.. benim paraları almışlar...

kadın :yok hayatım anları ben aldım bunu diyeceğini bildiğim için bari son paramla şu masayı alayım dedim. romantik olur diye:D:):v:v