• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beni Nasıl Bilirsiniz?

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Sorsam mı ki dedim dedim sonunda konuyu açıyorum, açtım :) Erken mi acaba diyorum ama bayağı da oldu üye olalı foruma, geçtiğimiz ay da biraz daha tanımışsınızdır diye düşünüyorum. Hep ben cevap verdim, sizin yorumlarınızı bilmiyorum acaba Nehir'i nasıl bilir forumdaşlar?? Hoşlanmadığınız paylaşımlarım ya da bir yorumum olduysa lütfen yazın, her yorum dikkate alınacaktır :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Bir kere şunu söylemeden geçemeyeceğim, benim başımı yakan birisi olarak biliyorum :)
Foruma gelmenden kendi adıma mutluluk duydum. Forumda sevdiğim listelerde TT sin :)
Sakin, pek çılgınları olmayan, her konuya ciddi yaklaşan birisi gibi görüyorum bazen :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Bir kere şunu söylemeden geçemeyeceğim, benim başımı yakan birisi olarak biliyorum :)
Foruma gelmenden kendi adıma mutluluk duydum. Forumda sevdiğim listelerde TT sin :)
Sakin, pek çılgınları olmayan, her konuya ciddi yaklaşan birisi gibi görüyorum bazen :)

TT için teşekkürler :))

Bilmem, çok da ciddi biri sayılmam ama genel olarak doğru sanırım :) teşekkürler yorum için :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Seni nasıl bildiğimi forumda da sık sık dile getiriyorum ben aslında ..:) Yorumları yerinde,ağır ,mantıklı biri olduğunu düşünüyorum ..Ayrıcada yine her zaman söylediğim gibi forumda çok asil bir duruşun var ..:)

Beğeniyoruz efendim :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Dik duruşlu olarak bilirim özetle. Şiir yazsaydı eğer çok başarılı olacağını düşünüyorum, az sözcükle çok şey anlatmakta oldukça usta :)

Sanırım sevmeyeni yok :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Seni nasıl bilirim himmmmm:)

Aklı başında, ağır başlı, kelimeleri yerli yerinde kullanan,paylaşımcı,, müzik ve siir sever,forumun sevilen,saygı duyulan bir ferdi olarak bilirim. Samimiyetine inandığım kişilerdensin. Ve tabiki sevdiğim. ;)

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
İnsanlar yakın buldukları, kanının kaynadığı kişileri yıllardır tanıyormuş gibi hissedermiş..

Sanki seninle daha önceden tanışmışız, karşılaşmışız gibi hissediyorum bende.. ( :

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Seni nasıl bildiğimi forumda da sık sık dile getiriyorum ben aslında ..:) Yorumları yerinde,ağır ,mantıklı biri olduğunu düşünüyorum ..Ayrıcada yine her zaman söylediğim gibi forumda çok asil bir duruşun var ..:)

Beğeniyoruz efendim :D

Ne desem bilemedim Rüzgar, çok teşekkürler :) Sen de duruşunu sevdiğim üyelerdensin kesinlikle :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Dik duruşlu olarak bilirim özetle. Şiir yazsaydı eğer çok başarılı olacağını düşünüyorum, az sözcükle çok şey anlatmakta oldukça usta :)

Sanırım sevmeyeni yok :)

Şiir yazabilecek kadar duygusal değilim sanırım ben ama belki bir gün benim de kitaplarım yayımlanır :)

Çok teşekkür ederim yorum için :)