Beni Nasıl Bilirsiniz?

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Merhaba değerli forumdaşlarım. Bayağı uzun zaman oldu buradayım az çok hakkımda düşünceleriniz oluşmuştur. Samimi düşüncelerinizi bende diğer arkadaşlarda mutlaka duymak isteriz,paylaşmaya ne dersiniz.?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Abim o benim ya ;) yalakalık olsun diye değil içimden gelerek söylüyorum onu yaslanacak bir dağ olarak görüyorum başım sıkıştığında imdata koşacak biri oluyorum aslında onu yeni yeni tanıyorum eskiden bir uğrar bir kaç ay görünmezdi geldiğinde ise varlığını belli ettirirdi kibar ,beyefendi biri iyi ki varsın abicim ?

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
İlk cevap galiba ilk kez ilk cevabim oluyor. Duruşun abi dememi gerektiri gibi ağır vakur duruş valla güven veren bir imajınız var bende :cadi:

Galiba en çok mesaj yazdığım gün oldu bugün :sevinctenuc:
Evet ilk mesajın senden olması daha güzellik kattı buraya. Sende benim küçük ablamsın her daim beklerim.
içindeki ağır abi havası ile aslında güzel sohbetleri olan,uykusuzluğa yenık dusmeyen yorgun savaşçı:)yorumlarını beğendiğim,kendine has tarzı olan bir abimiz.foruma girdiğimde gözümün aradığı renklerden biri o,varlığının hep daim olmasını diliyorum:):):)
Ağır abilik hemde? eyvallah teşekkür ederim bilmukabele. İyi insanlar iyi düşünür?
Abim o benim ya ;) yalakalık olsun diye değil içimden gelerek söylüyorum onu yaslanacak bir dağ olarak görüyorum başım sıkıştığında imdata koşacak biri oluyorum aslında onu yeni yeni tanıyorum eskiden bir uğrar bir kaç ay görünmezdi geldiğinde ise varlığını belli ettirirdi kibar ,beyefendi biri iyi ki varsın abicim
Güzel bacım hepsi bumu? ah ah ne hevesle bekledim sabaha kadar? Tabiki bu işin şakası. Her kelimen benim için önemliydi, teşekkür ederim güzel düşüncelerin için.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Aslinda cok tanimiyorum ama saygin seviyeli yorumlara bakincada evet Cerezforumun Agir abisi ünvanini almis saygin seviyeli ve degerli ailemiz
114160.jpg

KaderKatibi

Masaru

Özel Üye
Özel üye
Yoldaşım dan sonra burada tanıdığım ikinci kişi...
Bende çok güzel izlenim bıraktı.
İnançlı, dürüst karekteri ve kalemi sağlam biri.
Aklıma ilk gelen şuydu.
Yazarlık atölyesinde yazar adayı olabilecek biri.
Dergi çalışmasında kalemine yer vereceğim biri.
Dosstluğumu, bağımı koparmayacağım benim için değeri hak etmiş biri.
Seviyorum seni ey yolcu...
Kalemine yoldaş, yüreğine arkadaş olmaya geldim...

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Tanıdığım günden beri hep aynı çizgide sevgili saygılı seviyeli
Ağır abiligi var evet ama aynı zamanda çokta espirili eğlenmeyi bilen seven biri :D
Şiirseverkliği bende ekstra sevgiye sebep oluyor :D
İyiki burada bizimlesin @KaderKatibi cerezin kalitesi senin gibi üyeler sayesinde gün geçtikçe daha da artıyor :)