Beni nasıl bilirsinizzzzz ?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Cimcime bir kardeş olarak bilirim ben seni iyi ki geldin buralara desem mi acaba :P muhtemelen seninle ilgili herkesin fikri vardır seninle ilgili detaylı olarak :D Cesaretine hayranım eleştirilere açıksın demi :D:D:D

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Cimcime bir kardeş olarak bilirim ben seni iyi ki geldin buralara desem mi acaba :P muhtemelen seninle ilgili herkesin fikri vardır seninle ilgili detaylı olarak :D Cesaretine hayranım eleştirilere açıksın demi :D:D:D
Hahahha açığım çok severim eleştirileri kendimi değiştirmeyi ve geliştirmeyi çok seven biriyim hiç alınmam darılmam ciddiyim ? teşşrkür ler yorumun için @YoRuMSuZ hain admin ?

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Oy kuzum ? neşeli kıpır kıpır aynı zamanda fazlasıyla duygusal :D ota çöpe takılır :D karşısındakini falxasiyla önemser her sözünü dikkate alır
Azimli çalışkan biraz da inatlik seziyorum ben :D
Yüreği tertemiz bir kız kardeş ? iyiki tanıdık iyiki buradasın kuzum birlikteliğimiz daim olsun ?

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Oy kuzum ? neşeli kıpır kıpır aynı zamanda fazlasıyla duygusal :D ota çöpe takılır :D karşısındakini falxasiyla önemser her sözünü dikkate alır
Azimli çalışkan biraz da inatlik seziyorum ben :D
Yüreği tertemiz bir kız kardeş ? iyiki tanıdık iyiki buradasın kuzum birlikteliğimiz daim olsun ?
Yaaaa ne güzel tanımladın beni kesinlikle haklısın ve sizden öğüt de almak isterim ?

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Cıvıl cıvıl parlak zekalı, sevdiğim bir insansın ♥
İyi yürekli , cana yakın ve çok sevimlisin :-*
İyi ki aramızdasın, hepte ol. Görmeyince eksiklik hissediyorum ki geçenlerde kaçıyosun diye endişelendim hemen sordum soruşturdum bırakmayız seni :P Sende ailemizdensin biliyorsun ki sende bizi benimsedin adım gibi eminim.
Uzun uzun yazardm ama parmağım malum yazamıyorum pek tamda en çok kullandığım parmağım yahu :D
Daha iyi bir vakitte daha çok anlatacagım seni sana :P 2 saatte anca yazdım yahu anneme döndüm :D

Seviliyorsun balım :-*

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Cıvıl cıvıl parlak zekalı, sevdiğim bir insansın ♥
İyi yürekli , cana yakın ve çok sevimlisin :-*
İyi ki aramızdasın, hepte ol. Görmeyince eksiklik hissediyorum ki geçenlerde kaçıyosun diye endişelendim hemen sordum soruşturdum bırakmayız seni :P Sende ailemizdensin biliyorsun ki sende bizi benimsedin adım gibi eminim.
Uzun uzun yazardm ama parmağım malum yazamıyorum pek tamda en çok kullandığım parmağım yahu :D
Daha iyi bir vakitte daha çok anlatacagım seni sana :P 2 saatte anca yazdım yahu anneme döndüm :D

Seviliyorsun balım :-*
Eline sağlık Escarfe ? hepinizi ayrı ayrı seviyorum ve ailemsiniz yiyki varsınız sizde iyiki geldim buralara ve tanıdm sizleri ?