• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beni nasıl bilirsinizzzzz ?

İreeem42

Özel Üye
Özel üye
6 kasımdan beri sizlerleyim bakalım beni nasıl bilirsiniz ? @İreeem42 DEN ESİNLENEREK AÇTIM BU KONUYU ???
Benden ilham alman beni mutlu etti???

Ben seni tanıdığım için çok memnunum açıkçası. Samimi ve iyi bir insansın. Foruma ilk geldiğim zaman hemencecik kaynaşmıştık. Sıcak kanlı ve tatlı birisin. Daha fazla tanımıyorum seni. Malum pek takılmıyorum forumda. Ama bundan sonra bol bol tanışırız. Her şey gönlünce olsun kuzum??

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Birebir sohbet etmiş olmasakta takip ediyorum seni ❤ Gördüğüm kadarıyla kimseyi kırmak istemeyen, sevecen, bıcır bıcır bi kardeşimizsin. Herkesin dediği gibi iyi ki buradasın hep görmek istediklerimdensin ??

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Eğlenmeyi seven, hayat dolu,.neşeli bir kardeşimsin. Enerjin süper ve seni forumda görmek beni mutlu ediyor. Yorumların paylaşımların la çalışkanlığını gösteriyorsun da. Sende iyiki çerzforumda, ailenizdensin. Seviyorum seni cadım ?

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Yaaa hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum bunları okuyunca kendimi daha değerli ve sevgiye tok hissettim iyiki varsınız sizde iyiki tanıştım sizlerle ???

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Hayat dolu,neşeli ,düşünceli,herkesle güzel geçinen ,kimseyi kırmayan bir o kadar da duygusal :)foruma renk katan bir kişiliksin
Sevdiklerin için canını ortaya koyacak bir yapıya sahipsin başkalarının derdini kendin derdin bilirsin feleğin cemberinden geçmişsin hayata sıkı sıkı sarılandansın

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Bende uzun zaman oladi buraya ama galiba ilk tanidigim kimse Artemis, isminde Temiz bir kiz cikti karsima:) bir sürü güzel seyler söyledi. Sanki forumda bir kis günü sobanin yaninda bekliyorum kapi aciliyor. Yaz iceri giriyor gibi bir sey. Baktim zekimi zeki akil küpü iyi niyetli Saf(temiz), birde baktim avatari kaybolmus üzülüyor onun yerinde söyle bir yazi vardi Burada resmim yok ama ben güzel bir kizim. bende hemen inandim dedim, birden bir resim dünya güzeli bir kiz sonra yardimci, ben adminden korkuyorum beni banlar diye yok o cok iyi banlamaz ben ona söylerim diyor . sonra dedilerini yaptirmis admine vay canina dedim. Bu kiz Forumun Gülü gibi bir sey sizlerede söylemek isterim kis günlerinde yaniniza bir sicaklik geliyorsa Bu artemis dir. Yoruldum yazmaktan yarin devam edebilirim :) hep böyle kal emi :)

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Bende uzun zaman oladi buraya ama galiba ilk tanidigim kimse Artemis, isminde Temiz bir kiz cikti karsima:) bir sürü güzel seyler söyledi. Sanki forumda bir kis günü sobanin yaninda bekliyorum kapi aciliyor. Yaz iceri giriyor gibi bir sey. Baktim zekimi zeki akil küpü iyi niyetli Saf(temiz), birde baktim avatari kaybolmus üzülüyor onun yerinde söyle bir yazi vardi Burada resmim yok ama ben güzel bir kizim. bende hemen inandim dedim, birden bir resim dünya güzeli bir kiz sonra yardimci, ben adminden korkuyorum beni banlar diye yok o cok iyi banlamaz ben ona söylerim diyor . sonra dedilerini yaptirmis admine vay canina dedim. Bu kiz Forumun Gülü gibi bir sey sizlerede söylemek isterim kis günlerinde yaniniza bir sicaklik geliyorsa Bu artemis dir. Yoruldum yazmaktan yarin devam edebilirim :) hep böyle kal emi :)
Yaaa bunlar muhteşem cümleler, ?? çok mutlu oldum teşekkür ederim @GeceYolcu ? benzetme de süper olmuş yaz gibiymişim demekki ?

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Hayat dolu,neşeli ,düşünceli,herkesle güzel geçinen ,kimseyi kırmayan bir o kadar da duygusal :)foruma renk katan bir kişiliksin
Sevdiklerin için canını ortaya koyacak bir yapıya sahipsin başkalarının derdini kendin derdin bilirsin feleğin cemberinden geçmişsin hayata sıkı sıkı sarılandansın
Bunları sizden duymak kendimi tanımamfa bana çok yardımcı oluyor henüz ergenlikten yeni çıkmışım ben veya hala ergenim bu nedenle düşünce açısından daha rahat hissediyorum çoookkk teşekkür ederim ablam iyiki varsınız, ??????