Beni nasıl biliyorsunuz (bilmiyorsunuz)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Pozitif enerjin her an hissediliyor @yilmaz27 . Buna samimiyetin, sıcakkanlılığın, esprili yaklaşımın da eklenince tamam işte keyif adamı demeden kendimi alamıyorum. :D

İlgi alanların da hayli ilginç, çoğu kimsede olmayan yeteneklerinin olması cabası. Konuları ilgisiz alanlara açman zaten bir başka alem :D

Özetle varlığının çevrendekileri kesinlikle mutlu ettiğini söylemeliyim. İyi ki varsın iyi ki bizimlesin diyorum.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Pozitif enerjin her an hissediliyor @yilmaz27 . Buna samimiyetin, sıcakkanlılığın, esprili yaklaşımın da eklenince tamam işte keyif adamı demeden kendimi alamıyorum. :D

İlgi alanların da hayli ilginç, çoğu kimsede olmayan yeteneklerinin olması cabası. Konuları ilgisiz alanlara açman zaten bir başka alem :D

Özetle varlığının çevrendekileri kesinlikle mutlu ettiğini söylemeliyim. İyi ki varsın iyi ki bizimlesin diyorum.
cok tesekkür ederim o güzel yorumun icin
sizlere azicikta olsa is cikartiyorsam ne mutlu bana :-))
Sizi istemiyerekte olsa yoruyorsam iyi ediyorum :-)) firsat buldukcada yapacam cünki bir türlü isabet ettiremiyom :-))
eninde sonunda olacak ama merak etme :-))

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Neşe ve pozitiflik deyince artık aklıma sadece sen geliyorsun :)
Her koşulda gülümsüyorsun gibi geliyor :)
Samimiyetin, efendiliğin ,saygılı oluşun ve forumdaslara yaklaşımınla forumun kalitesine katkı sağlıyorsun :)
Seni seviyoruz sevgili @yilmaz27 😍 iyiki bizimlesin ❤️

( Ben daha yaşla alakalı bir bilgim olmadığından hitap konusunda belirsizlik yaşıyorum :D )
harika yorumun icin cok teşekkür ederim benim degerli görünmemin sebebi o güzel bakış açınız bende sizleri en az beni sevdiğiniz kadar seviyorum iyiki sizlerde varsınız iyiki cerezforum var

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Ben de çok samimi ve içten buluyorum. Burada kendimi yalnız hissetmememde önemli yeri olan bir abi kendisi. Eğlenceli, neşeli tavırları, radyoda müzik ziyafetleri falan her açıdan takdir ettiğim biri 😅
tabikide ben kimseyi yalniz birakmam :-)) iyiki sende varsin valla benimde canim SIKILMIYOR sen varken :-)) cok tesekkür ederim yorumun icin güzel insan

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Herkes bir yazsin en sonda ben yazacagimm cünkü seni en iyi taniyan benim komsum kisaca sunu belirteyim sen
10 GIF
Harika bir insansin
Hani en son sen yazacaktın?😁
(Aslında teknik olarak bunu yazdığında en son sen yazmış oldun🤔)

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Zeki, esprili, canayakın, neşeli ve saygılı birisin.

Aslında herkesin söylediği bunlar ve ben de bu söylenenlere kısmen katılıyorum. Ama benim yorumum bu kadar olmayacak ve sana hediye olarak vaktimi ayırıp, hakkında ne düşündüğümü, kalbini kırmamaya gayret etmeden(diplomatik olmayabilir) yazacağım.

İşte başlıyoruz 😉👍

Seninle hiç muhabbetimiz olmadı ama forumda gözlemlediğim kadar anlatayım.
Zeki olduğunu düşünüyorum çünkü güzel yerlerde ince espriler yapıyorsun. Ve bunu hemen her çeşit konu içerisinde yapıyorsun. Bu da esprili ve zeki olduğunu gösteriyor. Fakat neşeli olduğun konusunda emin değilim. Hayatında (sezdiğim kadarıyla) olumlu olması gereken standart şeyler sende ters gitmiş veya gidiyor. Bu da sana büyük baskı yapıyor. Bu baskıdan kurtulmak için neşeli davranıyorsun. Bu konuda eminim çünkü bazı durumlarda savunmacı davrandığına şahit oldum. Bir kaç konu başlığı altında (hatırlamıyorum konuları) söylediklerimi yanlış anlamıştın ve bu düzensiz aralıklarla tekrar ediyordu. Bir kaç aydır sakiniz.😁 Sana tavsiye verecek değilim (kafana takma falan gibi). Ama emin ol sana gerçekten de değer veriyorum ve farklı bir renge sahip olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca seninle müzik zevklerimiz uyuşmuyor.

Ya dün yada öbür gün radyoya gireyim bi ne varmış dedim. Sen bir de bi arkadaş daha vardı adını hatırlamıyorum. Dj sendin. Böyle efkarlı bir şarkı mi desem türkü mü desem (ama türkü değil gibi sanki) böyle tekno müzik gibi yapmışlar. Baya hem kopuyorsun, hem efkarlanıyorsun. Yani şöyle düşün, soğan ve nutellayı beraber yiyorsun. "Nasıl bir ayine denk geldik" demiştim 😂

Bide tam tribe gidiyorum "ul.n forumda da hiç beğenim yok" diye, hooop sevgili @yilmaz27 dan 15 beğeni. Psikiyatri seansı gibi geliyor. 😀

Bu kadardı. Beğenilerinizin devamını dilerim.
Saygılar sevgiler..🤗

Not: Kafana takma. 😁

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Zeki, esprili, canayakın, neşeli ve saygılı birisin.

Aslında herkesin söylediği bunlar ve ben de bu söylenenlere kısmen katılıyorum. Ama benim yorumum bu kadar olmayacak ve sana hediye olarak vaktimi ayırıp, hakkında ne düşündüğümü, kalbini kırmamaya gayret etmeden(diplomatik olmayabilir) yazacağım.

İşte başlıyoruz 😉👍

Seninle hiç muhabbetimiz olmadı ama forumda gözlemlediğim kadar anlatayım.
Zeki olduğunu düşünüyorum çünkü güzel yerlerde ince espriler yapıyorsun. Ve bunu hemen her çeşit konu içerisinde yapıyorsun. Bu da esprili ve zeki olduğunu gösteriyor. Fakat neşeli olduğun konusunda emin değilim. Hayatında (sezdiğim kadarıyla) olumlu olması gereken standart şeyler sende ters gitmiş veya gidiyor. Bu da sana büyük baskı yapıyor. Bu baskıdan kurtulmak için neşeli davranıyorsun. Bu konuda eminim çünkü bazı durumlarda savunmacı davrandığına şahit oldum. Bir kaç konu başlığı altında (hatırlamıyorum konuları) söylediklerimi yanlış anlamıştın ve bu düzensiz aralıklarla tekrar ediyordu. Bir kaç aydır sakiniz.😁 Sana tavsiye verecek değilim (kafana takma falan gibi). Ama emin ol sana gerçekten de değer veriyorum ve farklı bir renge sahip olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca seninle müzik zevklerimiz uyuşmuyor.

Ya dün yada öbür gün radyoya gireyim bi ne varmış dedim. Sen bir de bi arkadaş daha vardı adını hatırlamıyorum. Dj sendin. Böyle efkarlı bir şarkı mi desem türkü mü desem (ama türkü değil gibi sanki) böyle tekno müzik gibi yapmışlar. Baya hem kopuyorsun, hem efkarlanıyorsun. Yani şöyle düşün, soğan ve nutellayı beraber yiyorsun. "Nasıl bir ayine denk geldik" demiştim 😂

Bide tam tribe gidiyorum "ul.n forumda da hiç beğenim yok" diye, hooop sevgili @yilmaz27 dan 15 beğeni. Psikiyatri seansı gibi geliyor. 😀

Bu kadardı. Beğenilerinizin devamını dilerim.
Saygılar sevgiler..🤗

Not: Kafana takma. 😁
Cok teşekkür ederim o güzel açık yüreğinle bu paylaşımı yaptığın için testipitlerinde çok hakilik payın var bende kafama takmıyorum zaten 🤗