• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Benim Hakkımda

İreeem42

Özel Üye
Özel üye
Adım, İrem. Konya'nın Seydişehir ilçesinde doğdum ve yaşamaktayım. 4 ekim 1999 yılında doğmuşum. Burada her ne kadar aktif olmaya çalışsam da gerçek hayatta sosyal kaygı ile mücadele ediyorum. Adalet meslek lisesi mezunuyum. Şuan Kastamonu Araç Rafet Vergili M.Y.O da öğrenci kaydım var tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik alanında fakat kaydımı dondurdum. 14 eylül 2018'de katiplik mülakatına girdim ve yarıyıl tatilinde bir hafta önce açıklanan mülakatı kazanamadım. Tıbbı dokümantasyon alanında okumayı düşünmüyorum. Kendi alanımda okumak istiyorum fakat çalışmak istediğim meslek katiplik ya da adalet/hukuk alanında değil. Doğuştan bir yazma sevdam var. Çocukken özellikle çok fazla yazardım. Önce bildiğim şarkıların sözlerini yazmaya başladım. Daha sonra kendimce şarkı olduğunu sandığım sözleri yazmaya başladım. Baktım bu yazdıklarım saçmalıktan ibaret bende şarkı yazmaya ara verdim. 10.sınıftayken bir arkadaşım sayesinde tanıdığım wattpad ortamına adım attım ve bir gün kuzenimin 'arkadaşımın kitabını beğenir misin?' demesi ile bende yeşil ışık yandı ve dedim ki kendime 'o yazıyorsa sende yazarsın İrem.' O gün hayatımın dönüm noktası olmuştu çünkü yazmanın gücünü gördüm. Yazarak benimle hiç iletişim kurmak istemeyen insanların benimle iletişim kurmasını sağlamıştım. Yayımlanmış bir kitabım yok fakat bunun için hala uğraşıyorum. Hukuk okumak istiyorum ama iyi bir yazar olmak benim en büyük hayalim. Özellikle de şarkı sözü yazmak... Ömrümü şarkı sözlerine adayabilirim. Müzikle yatıp müzikle kalkabilirim. Şuan sınava hazırlanıyorum. Aynı zamanda çok çok amatör şiir tadında şarkı sözleri yazıyorum ya da yazmaya çalışıyorum. Her neyse.

Hobilerim yukarıdaki yazdıklarımdan da anlaşılacağı gibi yazmak ve müzik dinlemek. Fobilerim çeşme(tuhaf çok tuhaf biliyorum ve bunu ilk kez burada açıklıyorum) ve karanlık. Bir youtube kanalım var, şarkı çevirileri yapıyorum. Bu kanalı açtım çünkü maddi anlamda aileme yük olmamak adına hem üniversite sınavına hazırlanıp hem de para kazanmak gerekiyordu. Ben de vaktimi çok meşgul etmeyen bu kanalı açtım.

Sormak istediğiniz, merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz. :)