• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Beylere...

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Bu dünyada her gün milyonlarca erkek kadınlar tarafından ruhsal şiddete maruz bırakılıyor.ailesine ilgi gösterdiği için yatağa alınmayanlar,eve ekmek getiremediği için konu komşu akrabaya kötülenenler,üç kuruş parayı denkleştiremediği için dolgun ceplere yenik düşenler,kıskanmadığı için sövülenler kıskandığı için anlayışsız etiketi giydirilenler,boşluk doldurma çabasında ki avcılara av olanlar,kısa sürede olsa naif hayaller kurup aynı hayallerine gubur muamelisi yapılanlar falanlar filanlar.muhtelif herhangi= bir günde ki= erkekler gününüz kutlu olsun şimdiden..

Bir yerde okudum çok hoşuma gitti paylaşmak istedim..
feminist olmadığımın da göstergesidir aynı zamanda :D

Estf. had meselesi değil, görüş meselesidir zaten : )
Ama erkeklerin manevi baskıları bunlarla da sınırlı değil. Çok çekiyoruz çok : )

Estf. had meselesi değil, görüş meselesidir zaten : )
Ama erkeklerin manevi baskıları bunlarla da sınırlı değil. Çok çekiyoruz çok : )

çok dertliyiz anlaşıldı:)
eşitlik meselesine sonuna kadar destek veriyorum her iki cinste insan olarak eşit haklara sahip ancak yaratılış gereği erkekler hanımlardan üstün bunu bilir bunu söylerim..

Ahh Orhan ahh ....
'Dil yarası dil yarası
En acı yara imiş'
derdin. Şimdi biz onu çağa uydurduk adı ' psikolojik şiddet ' oldu.Beyler (eş,anne,kız kardeş,sevgili ) aşağıladıkları zaman kendilerinin yüksek seviyelere çıktıklarınımı sanıyorlar? Beni aşağılıyorsan ve aşağıladığınla duruyorsan sen benden daha aşağılık olmuyormusun?

Aziz Nesinin Bir sözünü değiştireyim ve konuyu toplayayım .Milletin % 75 nin psikolojisi bozuk:)

çok dertliyiz anlaşıldı:)
eşitlik meselesine sonuna kadar destek veriyorum her iki cinste insan olarak eşit haklara sahip ancak yaratılış gereği erkekler hanımlardan üstün bunu bilir bunu söylerim..
Hanımların da üstün oldukları noktalar var dinen..
En önemlisi karşılıklı hoşgörüdür bence.. diyerek, kendi adıma konuyu bağlayayım :)

Bu dünyada her gün milyonlarca erkek kadınlar tarafından ruhsal şiddete maruz bırakılıyor.ailesine ilgi gösterdiği için yatağa alınmayanlar,eve ekmek getiremediği için konu komşu akrabaya kötülenenler,üç kuruş parayı denkleştiremediği için dolgun ceplere yenik düşenler,kıskanmadığı için sövülenler kıskandığı için anlayışsız etiketi giydirilenler,boşluk doldurma çabasında ki avcılara av olanlar,kısa sürede olsa naif hayaller kurup aynı hayallerine gubur muamelisi yapılanlar falanlar filanlar.

Sitem burada dayaklık hatun modeli nasıl olur onu anlatmış :D..Paylaşım için teşekkürler :D

Geri