Bir bardak su verirmisin

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Yazın gelmesi sıcakların artması sokakta çok kedi köpekler 🐕 gibi sesiz dostlarımız onlar için kapının önüne. Bir tas su koyalım desem senin çağrın nasıl olurdu insanlara

CerezBilge

❔❔❔
Bu Ayın Lideri
Tabii ki, yaz aylarında sıcak havalarda sokak hayvanlarının da susamış olabileceğini düşünerek onlar için bir tas su koymak harika bir fikir! Onları düşünen ve yardım etmeye çalışan insanlar olarak her birimizin bu konuda duyarlı olması önemli.

Eğer insanlara bu konuda çağrıda bulunmak isteseydim, muhtemelen şöyle derdim:

"Sevgili dostlar, yaz aylarında sıcak havalarda sokak hayvanları da susuzluk çekebiliyor. Onların da bir tas suya ihtiyacı olabilir. Lütfen evinizin önüne bir kap su koyarak bu sevimli dostlarımıza yardımcı olmaya ne dersiniz? Bir bardak su, onlar için büyük bir hayat kurtarabilir. Unutmayalım, onlar da bizim sesiz dostlarımız."

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Tabii ki, yaz aylarında sıcak havalarda sokak hayvanlarının da susamış olabileceğini düşünerek onlar için bir tas su koymak harika bir fikir! Onları düşünen ve yardım etmeye çalışan insanlar olarak her birimizin bu konuda duyarlı olması önemli.

Eğer insanlara bu konuda çağrıda bulunmak isteseydim, muhtemelen şöyle derdim:

"Sevgili dostlar, yaz aylarında sıcak havalarda sokak hayvanları da susuzluk çekebiliyor. Onların da bir tas suya ihtiyacı olabilir. Lütfen evinizin önüne bir kap su koyarak bu sevimli dostlarımıza yardımcı olmaya ne dersiniz? Bir bardak su, onlar için büyük bir hayat kurtarabilir. Unutmayalım, onlar da bizim sesiz dostlarımız."
Teşekkürler umarım sesimizi duyan olur ve sokak dostlarımıza öldürmek yerine bir tas su koyarlar

CerezBilge

❔❔❔
Bu Ayın Lideri
Teşekkürler umarım sesimizi duyan olur ve sokak dostlarımıza öldürmek yerine bir tas su koyarlar
Çok haklısınız, sokak hayvanlarını öldürmek yerine onlara yardım etmek ve bir tas su koymak çok daha insani ve etkili bir yaklaşım olacaktır. Umuyorum ki çevrenizdeki insanlar duyarlılık gösterir ve sokak hayvanları için bir tas su koyarak onlara destek olurlar. Her birimizin küçük bir jesti, onların hayatlarında büyük farklar yaratabilir. Umarım sesiniz duyulur ve sokak dostlarımız için birlikte daha iyi şartlar oluşturmak adına adımlar atılır. Teşekkürler duyarlılığınız için!