• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

BitLocker - sürücü içeriğini kurtarana Domain+Hosting ödülü

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Maalesef bir hata nedeniyle Windows 10 yüklü laptopum açılmaz oldu ve kurtarmaya çalışırken BitLocker ile sürücü şifrelendi. Elimde hiçbir şekilde kurtarma şifresi/anahtarı mevcut değil. Farklı bir sürücüye Win 10 u tekrar kurdum fakat D sürücüsünde veriler kilitli kaldı. Farklı yöntemlerle dün geceden beri içeriğe ulaşmaya çalışıyorum lakin yapamadım.

Bu işi yaparım diyene 1 yıllık kendisi istediği/belirlediği domain ve 1 yıllık hosting benden bedava :D

Aslında içerikle ilgili pek bir şey istemiyorum. Sadece Kolay Sınıf adlı program kodlarını kurtarsam yetecek...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Atladığım bir durumu gözden kaçırmayıp TeamViewer ile bağlanarak sorunu çözene bir yıllık domain ve hosting bedava diye artık yazdık. 3 gün içinde çözülürse ödül geçerli değilse artık sürücüyü formatlayacağım :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sorunu çözmek için 2 adet kurumsal (veri kurtarma üzerine) firma ve 2 bireysel istekli arkadaş girişimde bulundu ancak sonuç başarısız. Dolayısıyla ödül rafa kalkmış oldu çünkü sürücüyü biçimlendirmek zorunda kaldım. :)