• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Boşanmak Evlilikte Başarısızlık mıdır?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Evlilikleri bitirmenin başarısızlık olmadığını söyleyen Twitter kullanıcısı sosyal medyayı ikiye böldü. Bazı kullanıcılar, boşanmanın evlilikte başarısızlık olduğunu belirtirken bazı kullanıcılar da boşanmanın bir başarısızlık unsuru olarak görülmemesi gerektiğini belirtti.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Boşanmak evlilikte başarısız olmak mıdır?

U

Utku_Erkekli

Ziyaretçi
Alakası yok. Sen gider tanımadığın adamla evlenirsen ikinci gece seni döverse adama kabahat bulma. Çünkü hiç tanımadığın adamla ailenin baskısıyla evlendin. Yada başlık parasına satıldın. 😤 Ne yazık ki bunlar sıkça oluyor. Ben buna şahit oldum bir Urfalı vardı kızını görücü usulü bir adama 500 bin karşılığında verdi. Verdi demeyelim sattı diyelim şimdi o adam senin kızını hergun dövse haktır. Çünkü sen kızını köle niyetine sattın😤

R

Rüya_Sinanoğlu

Ziyaretçi
Alakası yok. Sen gider tanımadığın adamla evlenirsen ikinci gece seni döverse adama kabahat bulma. Çünkü hiç tanımadığın adamla ailenin baskısıyla evlendin. Yada başlık parasına satıldın. 😤 Ne yazık ki bunlar sıkça oluyor. Ben buna şahit oldum bir Urfalı vardı kızını görücü usulü bir adama 500 bin karşılığında verdi. Verdi demeyelim sattı diyelim şimdi o adam senin kızını hergun dövse haktır. Çünkü sen kızını köle niyetine sattın😤

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
Görücü usulüyle ne alakası var yahu bende görücü usulü evlendim zorla evlendirmediler ya geçinen de benim 😃 ama iyiki evlenmişim cok seviyorum kocamı nice 12 senelere 😍
Tanımadan evleniyorlar sonra boşan
Geçimsizlik içki kumar için demiyorum
Ama evliliği oyuncakta etmemek lazım fedakarlık özveri güven isteyen birsey sonucta ben böyle düşünüyorum ☺️
konu neydi yaa bi çıkıp bida okuyum unuttum 🙈