• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Burçlar ve Hissettirdikleri

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
•BALIK, Tek istediğin yanında olduğunu hissettirecek biri, biliyorum. Bu dönemde öylesini bulmak zor, diğer yandan senin gibisi de bulunmaz.

•KOVA, Yalakaları bir kaşık suda boğasın var biliyorum. ****** insanlar senden uzak dursa iyi eder. Karakterine sağlık canım.

•OĞLAK, Aşk senin soyadın. Yine birine tutuldun. Öyle güzel seviyorsun ki, sadece sev yeter.

•YAY, Bu havalar tam senin havaların. Eğleniyorsun ve eğlenmek istiyorsun. Sıkılmak sana göre değil.

•AKREP, Senden etkilenmemek bayağı çaba gerektiriyor. Bir anlık boşluk bile yeter sana aşık olmak için.

•TERAZİ, Aradığın şey ne sen de tam olarak bilmiyorsun ama ne önemi var ki? Hayat sana güzel, her anın tadını çıkarıyorsun.

•BAŞAK, Sinsi insanlardan bıktın canım biliyorum. Bırak onlar küçük oyunlarına devam etsin, oyunu bozan hep sen olacaksın.

•ASLAN, mükemmeliyetçiliğin mükemmeliğinden geliyor. Senin kadar iyi olan biri tabi ki en iyisini istemeli..

•YENGEÇ, Gün geçtikçe daha da kıskanıyorsun, gün geçtikçe daha da benimsiyorsun. Zamanla güzelleşiyorsun.

•İKİZLER, Seninle olacak kişinin özü sözü bir olmalı. Kıçı başı oynayanlarla olmazsın bu saatten sonra. Anlayana güzelliğin..

•BOĞA, Zor şartlar seni olgunlaştırmış. Tam mevsimin. El ele tutuşup kırlara koşmalı seninle..

•KOÇ, sensiz olmuyor, yemek sonrası sigara gibisin. Eksikliği hissedilen sevilen birisin.

•KOÇ, sensiz olmuyor, yemek sonrası sigara gibisin. Eksikliği hissedilen sevilen birisin.

işte ben :D

•YENGEÇ Gün geçtikçe daha da kıskanıyorsun gün geçtikçe daha da benimsiyorsun. Zamanla güzelleşiyorsun.

Ben zaten güzelim :) Zamana ne hacet :P

Geri