• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Cerez FEDAKARLIK SÖZLERİ

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Büyük fedakarlıklara katlanabilmek için büyük avuntular bulmak gerekir.

Hayatın Her BöIümünde Fedakar OImak için fırsatIar çıkıcaktır karşınıza iyi değerIendirin.

Dünyada her şeyin bir ölçüsü tartısı vardır Sevginin tartısı da fedakarlıktır Fedakarlık yapmayanın sevgisine inanılmaz

Uğruna fedakarlık yapmadığın sevgiyi, yüreğinde taşıyıp da kendine yük etme!

Sizin için fedakarlık yapan birini bulduysanız, ona sımsıkı sarılın ve hiç bırakmayın.

Bazı insanlar sizin sevginizi onlar için yaptıklarınız ile değerlendirirler, işte o insanlardan uzak durun.

Büyük fedɑkɑrlıklɑrɑ kɑtlɑnɑbilmek için büyük ɑvuntulɑr bulmɑk gerekir. Bertrɑnd Russell

Bir gün değil her gün fedɑkɑr olmɑk lɑzım ɑncɑk o zɑmɑn sɑygı ve itibɑr kɑzɑnırız.

Her insɑn fedɑkɑr olsɑ hɑyɑttɑ keşkeler kɑlmɑzdı.

Fedɑkɑr olmɑyɑn bir insɑn nefrete terk edilmiştir.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Hiçbir şey planladığın, sevdiğin, hissettiğin gibi kalmıyor.Küçüklü büyüklü o kadar çok parçan kopup gidiyor,o kadar çok hayal kırıklığı yaşıyorsun ki bir süre sonra ben bundan daha fazla eksilemem deyip hissiz ve tepkisiz bir halde,olanlara şaşırmadan devam ediyorsun her şeye.”

Mesafeler ilişkiyi bitirir düşüncesi, insanın kendi sevgisine güven duymayışındanmış. İnsan sevgisinin uzanabildiği yere kadar sever.”

Sevginin büyüklüğü nerelerden neler çıkarıyor .
“Neyi neden yaptığımı, doğruluğunu ve nasıl hissettirdiğini tüm kalbimle biliyorsam eğer asla geri adım atmam. İnandığım şeyin peşinden ne pahasına olursa olsun gider ve arkasında dururum. Böyle biri olduğum için kendimle gurur duyuyorum. Yarı yolda bırakılmak hiç önemli değil

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
45ca641568293319f43fd3e97294301d.jpg

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
İnanın "Benden Kıymetli Değil" Demeye Başladığınız An,
Herşey Dahada Güzelleşiyor..
Oluruna Bırakın Hayatı..✓

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Gün gelir

Elinizin tersiyle ittiklerinizi , avuçlarınızı açarak dilersiniz .
Ama bulamazsınız
Bu yüzden hiç kimseyi Duasına sizi katmayacak kadar kırmayın .

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Sevginin büyüklüğü nerelerden neler çıkarıyor .

“Neyi neden yaptığımı, doğruluğunu ve nasıl hissettirdiğini tüm kalbimle biliyorsam eğer asla geri adım atmam. İnandığım şeyin peşinden ne pahasına olursa olsun gider ve arkasında dururum. Böyle biri olduğum için kendimle gurur duyuyorum. Yarı yolda bırakılmak hiç önemli değil