• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Cerez Ramazan Günlüğü..

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Günler uzun ,hava sıcak.Acıkanlar,susuyanlar olacak.Burası özel ramazan günlüğümüz olsun.Acıkan susayan buraya takılsın.Sadece o değil ramazanla ilgili her türlü anı ,ramazan sohbetleri,iftar anıları ramazana dair her ne varsa birbirimizle paylaşalım...İyi iftarlar ,hayırlı ramazanlar efenim...

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Teşekkürler cnm ben bugünden uğriyim:)

Çok güzel bir gündü benim içim iftar için köfteler sahur için börekler yaptık market gördük 11 ayın sulatnına hazırız:)

yaren*

Özel üye
Teşekkürler cnm ben bugünden uğriyim:)

Çok güzel bir gündü benim içim iftar için köfteler sahur için börekler yaptık market gördük 11 ayın sulatnına hazırız:)
Kız memlekette kıtlıkmı çıktı daha ilk günde depoladın erzağı :D oruç tutçaz oruçç savaşa gitmiyoruz...:D :D

yaren*

Özel üye
Şaka tabiki cnm benim, aynen bizdede öyle marketi eve taşıdık sanki ..Annemi görsen yok onuda alalım yok bunuda alalım zaten kalabalık birde sıcak .. ramazanı karşılamasıda yaşamasıda hepsi başka keyifli....:)

yaren*

Özel üye
Şiddetli bir baş ağrısı ile ramazanın ilk gününe başlamış bulunuyorum..Bu ağrı akşama kadar sürer ise vay halime..

İki nokta

Üstat
Ailede tek ben tuttuğum için alışverişede kendim gittim..Kahvaltılık dışında bişey almadım..Ama marketler tıklım tıklım anlamadığım gecede zaten kahvaltı yapılır sabah yerine gece ne alışverişi bu kardeşim..:D

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Biz de yanlış hırsız alarmıyla erkenden kalkmış bulunduk sahura..
Ama güzeldi yine de biraz uyku düzeni bozuk olduğundan bi suratsızlık var sanki üzerimde :P Onun dışında açlık ve susuzluk konusunda sorun yaşayacağımı sanmıyorumm.. Allah herkese kolaylık versin inşallah .. ( :

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Her zaman ki annem evhamıyla ilk Ramazan sahurunu yaptık :)
Nedense hep yetiştiremicem telaşı oluyor annemde :D
Birde dolap doldurulupta sahurda yiyecek birşey bulamamak gibi bi özelliğimiz var :)
Gerçi bu benim için geçerli :D Yemeden tutsam daha iyi bana :)