Cerez Ramazan Günlüğü..

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Yağmurlu bir güne uyandık bugün hava serin ,tek sıkıntımız virüs eee ne demişler Allah varsa gam yok yürekten inanıyorum bu günlerde geçecek

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
İnanıyorum da bu günlerde geçecek demişim yaklaşık bir sene önce ama geçeceğine daha da kötüye gitti herşey oysa inanmıştım gecen sene ramazanla birlikte virüsün ülkemizi terkedeceğine ama insan bazen yanılabiliyor işte;)
Bu sene ramazana buruk girdim sıradan bir gün gibi geçiyor benim için ne açlık var ne susuzluk ama yine midem tutacak anlaşılan iki gündür içim yanıyor sanırım artık macun ile de oruç tutamayacağım anlaşıldı ağzıma su gelmeye başladı iki gündür yiyip yatmakta etkiliyor olsa gerek
Daha kızlı kilo vermeye başladım sanki incelme gözlemliyorum kendimde tek iyi yanı bu sanırım
Hava dün de bugünde bozuktu çöl rüzgarların vardı oldum olası kapalı havaları sevemedim gittim
Bugün akşamı nasıl edecem bakalım inşallah orucumu tamamlayabilirim bu mideyle bu sene:)
Eskiden bir heyecan olurdu ramazan ayında içimde bu sene nedense yok

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Ramazan geldi ve yavaş yavaş gidiyor şaka maka 2.haftaya girmek üzereyiz
Havalarda sıcalmaya başladı yavaş yavaş bu sene yine sıcak bir güne denk gelmeyi bekliyorum her sene kavurucu bir sıcağa denk geliyoruz
Dün bütün gün karın ağrısı çektim açlıktan olsa gerek gerçi hiç acıktığımı hissetmiyorum ,susuzlukta öyle tek Perşembe günü susadım
Ne önce ki gibi iftarın tadı var ne sahurun o eski heyecanım kalmadı bayramlar zaten oldum olası buruk geçiyor benim için ?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Dün diziyi izleyecem diye uyumadım sonra da uyku tutmadı sahura zor kalktım ve namazı kılıp geri yattım ilk defa 10.30 a kadar uyumuşum günler uzadı aslında hep böyle uyuyabilsem ne güzel olurdu ona rağmen saatler geçmiyor aslında yapılacak işler var oyalanıyorum işte