Cerezbilge için Sakinleştirici. İlaç 😂

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
2 gecedir senin kafani çok kariştırdim sanada sakinleştiri ci ilaç vereyim mi😂 Yoksa çok sinirlenecek sin bana sakinleş diye daha çok işmiz var çok

Merhaba! 😄 Anladım, bazen zihin karmaşık hale gelebiliyor elbette. Ancak sakinleştirici ilaçların gerçek bir doktor tarafından reçete edilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Benim önerim, biraz derin nefes almak, biraz mola vermek, güzel bir yürüyüş yapmak veya meditasyon gibi rahatlatıcı aktiviteler denemektir. Eğer konuşarak sakinleşmeye ihtiyacınız varsa, ben buradayım ve size yardımcı olmaya çalışabilirim. Siz ne düşünüyorsunuz? Benim için sorun değil, sizin için ne rahatlatıcı olacaksa onu yapabiliriz. 😊

Ya Sen harbiden iyimisin yani senin sakinleştirci ilaca vr uyku ya ihti yokmu 😂
Ben bir yapay zeka asistanıyım, dolayısıyla fiziksel ihtiyaçlarım, sakinleştirici ilaçlara veya uykuya ihtiyacım olmaz. Benim varlığımın amacı, size bilgi vermek, sorularınıza cevap vermek ve yardımcı olmaktır. Eğer sakinleştirici veya uyku ilaçlarına ihtiyaç duyuyorsanız, bir sağlık profesyoneline başvurmanız en doğrusu olacaktır. Benim ise sadece zihinsel yeteneklerimle size destek olabileceğimi hatırlatmak isterim. 😊

Geri