• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

çerezforum için Resimler özel !! Anlamli Sarki Sözleri

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Gitmek çözecekse ve biri gidecekse buralar gitsin sen gitme,
sarki-sozleri-1.jpg

“Yalnız insan merdivendir, hiçbir yere ulaşmayan.”
sarki-sozleri-2.jpg

“Herkes” dedi, “merak içinde ölümden sonra hayat var mı diye boşuna düşünürler sanki hayat varmış gibi ölümden önce.
sarki-sozleri-3.jpg

Fırtınam felaketim hasretim Yetmiyor sevişmeler yetmiyor Şiddetin ne hoş ne güzel şefkatin, Sevdikçe sevesim geliyor Ölene kadar peşindeyim bırakmam
sarki-sozleri-4.jpg

Bugün sen çok gençsin yavrumHayat ümit neşe doluMutlu günler vaad ediyorSana yıllar ömür boyuNe yalnızlık ne de yalan üzmesin seniDoğarken ağladı insan bu son olsun bu son
sarki-sozleri-5.jpg

Kimse kimsenin her şeyi olamaz-mışDi'li geçmişten tek yaramsın senSensiz kimse mi, kimsesiz miyim bilmemHiç bilmek istemem hatta düşünmem
sarki-sozleri-6.jpg

Ne zaman iki satır yazmaya kalksam
Hep sana hep seni hep bizi yazıyorum
Ne zaman bir kadeh alsam elime
Hep sana hep seni hep bizi içiyorum."

sarki-sozleri-7.jpg

Hayatta hiç bir şeyim az olmadı senin kadar,hiç bir şey istemedim seni istediğim kadar
sarki-sozleri-8.jpg

Oysa ben bu gece, yüreğim elimde, sana bir sırrımı söyleyecektim. Şu mermi içimi delmeseydi eğer seni alıp götürecektim.
sarki-sozleri-9.jpg

Gözleri senden uzaktı fark edilmez bir tuzaktı. Sana böylesi yasaktı, yapma dedim yaptın gönül.

Arkadaslarim Cristina ve Etebaya,a Tesekkürler

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

░C░e░r░e░z░f░o░r░u░m░ ░A░n░l░a ░m░l░i░S░ö░z░

░L░e░r░

IMG_3922.jpeg

IMG_3921.jpeg