• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

degisim-sanat.com Hakkında...

styleturk

Üyecik
Öncelikle merhabalar...
değişim-sanat.com sitesinin temasına hayran kaldım, gerçekten çok güzel editlenmiş, bende kendi siteme uygulamak istiyorum, temayı e-cozum.net 'in editlediğini öğrendim, yüzlerce tema gezdim, ama hiçbirini degisim-sanat.com' daki kadar beğenmedim. O temanın editlenmiş haline nerden ulaşabilirim, e-cozum.net' a baktım bi iletişim adresi bulamadım, bende çareyi buraya yazmakta buldum.

Lütfen ilgilenen arkadaşlar beni bilgilendirsinler...
O tema bana çok lazım... ( degisim-sanat.com'daki hali )

bende kendi şiir sitem için istiyorum...
Siteyi açacam ama o tema olmadan olmaz...

yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam, WP Premium teması ile birlikte birkaç temanın hoşuma giden özelliğini birleştirerek yeni bir dizayn oluşturdum. Geliştirme süreci daha bitmedi. Temayı degisim-sanat.com için özel olarak editlediğimi söylemeliyim.

WP Premium teması free olarak dağıtılan bir tema. Nette rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

peki hocam, internette dağıtılan şeklinin bir iki yerini editlemek istiyorum, ufak şeyler...
bari onda yardımcı olun...Bunca site yapmışsınız, profesyonelsiniz, inanın fazla zamanınızı almaz. Hemde internet medyasına açılmam için, önayak olursunuz.

lütfen,

teşekkürler.

Geri