Dila **

Paradoks

... Elif ...
Özel üye

Memleket: Konya

Meslek: Öğrenci

Hobiler : Müzik dinlemek, bilgisayar, uyku, yalnız kalmak ve film izlemek.

Karakter: Genel olarak dışarıdan bakıldığımda yanlış tahlil edilen bir insanımdır. Hoş içimi görenlerin de birkaç kişi dışında pek görebildiğini sanmıyorum "ben"i. Aşırı duygusal olabildiğim gibi bazı konularda da soğukkanlılığımı ustalıkla koruyabilirim, bu özelliğimi seviyorum. Bazen çok tepkisiz kalabiliyorum ve bu sayede mantıklı kararlar almasını beceriyorum. Önceden böyle değildim bu soğukkanlılığı yaşadıklarım sayesinde kazandım galiba. Başka bir deyişle; erken olgunlaştım. Yaşımın çok üzerinde bir düşünce yapısına sahip olduğumu söylerler. Hayatta hiçbirşeye heves etmem, daha doğrusu edemem. Heves duygusu bende bir süre önce yok oldu ne yazık ki.. Ne yaptıysam bir türlü getiremedim. Hayatı hevessiz ve heyecansız yaşamanın ne büyük bir işkence olduğunu bilemezsiniz. : ) Ulaşabileceğime inanmadığım şeylerin hayalini kurmam, boş heveslerle yaşamayı sevmem. Bazılarına göre hiçbirşeyi ciddiye almayan, umursamayan bir insanımdır, bazılarına göre çok ciddi ve içli bir insanımdır. Bence; hayatta ciddiye alınması gereken ve alınmaması gereken şeyler var. Çok az dost edinirim, ancak çok fazla kişiye güvenmem.
Çok iyi niyetli olmamdan mütevellit sanırım çok fazla yanlış anlaşılırım.

Bir iki sene öncesine kadar şiir yazardım, defterlerim bile vardı. Yaktım gitti hepsini, birdaha da elimi vurmadım. Arada ufak ufak cümleler karalarım o kadar. İleri düzey bir romantizm ve şairaneliğim vardı denilebilir hatta. Bıraktım hepsini, romantizm bana iyi gelmiyormuş onu anladım.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hemen şiirleri yaktım diye eklemişsin, tabii bizim hadi şiirlerini görmek istiyoruz diyeceğimizi biliyodun demi :)

Teşekkürler içten paylaşımın için. Yaşamında herşey gönlünce olsun diyorum.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Dışardan aynen dediğin gibi görüyorum ama kapı açıldı içeri davet edildim :) Kocaman bir yürek var bizim Dilamiz Şirin kızımızda :)

Şiirlermi dedin bak buda harika okumak isterim bende:)