Dila **

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
acayip cadılık yapma yeteneği ,erkek arkadaşını facenin gönderdiği bilmem kim arkadaş arıyor reklamlarından bile kıskanıp kavga çıkartma kapasteni yazmamışsın mesela =))

Paradoks

... Elif ...
Özel üye
acayip cadılık yapma yeteneği ,erkek arkadaşını facenin gönderdiği bilmem kim arkadaş arıyor reklamlarından bile kıskanıp kavga çıkartma kapasteni yazmamışsın mesela =))

Hhahaha =)) işte ben böyle zor bir kişiyimdir .
Sevdiğimi tam severim yarı yolda bırakmam
Ee tabi başka kızlarada yar etmem orası başka =)

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Güzel bir anlatım olmuş. Sen öyle hissettin öyle yazdın. Önemli olan da bu. Tabi ki olumlu olumsuz herkes farklı düşünceler sahip olabilir. Bu hayatın ta kendisidir, zaten. Farklılıklar olmazsa hayatın tadı çıkmaz. Uzun lafın kısası, kendinden emin, ayaklara yere basan, istikrarlı bir yapıya sahip olduğun ortada... Sen ve şen kal. EMİ.

Paradoks

... Elif ...
Özel üye
Güzel bir anlatım olmuş. Sen öyle hissettin öyle yazdın. Önemli olan da bu. Tabi ki olumlu olumsuz herkes farklı düşünceler sahip olabilir. Bu hayatın ta kendisidir, zaten. Farklılıklar olmazsa hayatın tadı çıkmaz. Uzun lafın kısası, kendinden emin, ayaklara yere basan, istikrarlı bir yapıya sahip olduğun ortada... Sen ve şen kal. EMİ.

Teşekkürler abim :P

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
@Bal niye görmemişim ki ben burayı .. :D bendeki seni bi kaç cümlende gördüm..:P
güzeldi.. :)

yüzün hep gülsün.. herşey gönlince olsun..

Düzenleyen yönetici: