• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Dolgu Topukların Önlenemez Yükselişi

Papatya

V.I.P
V.I.P
İlkbahar yaz koleksiyonundaki farklı renk ve tarzda tasarlanan dolgu topuklar, günün her saati rahatlıkla kullanılabiliyor.
Etekler, pantolonlar, elbiseler, şortlar bu yaz dolgu topuklar ile kombinlenecek. Doğallığı yansıtan hasır dolgu topuklar, ELLE koleksiyonunda renkli ketenler ve deriler ile şık bir birliktelik oluşturuyor. Hem gündüz hem de gece giyiminde dolgu topuk ayakkabılarla fark yaratan ELLE, yüksek de olsa gün boyu ayakların rahat olmasını sağlıyor.

Sıcak renklerle donattığı yeni koleksiyonu ile ayakkabı tutkunlarını pozitif enerjisiyle sarıp sarmalayan ELLE, turuncu, nar çiçeği ve sarı gibi canlı tonlarla vitrinlere de sokaklara da neşe katıyor. Yaz sezonunda öne çıkan kobalt mavi ve yeşil de hasır dolgu topuk modellerinde kullanılıyor.

Çiçek desenli modeller yine çiçek desenli çantalar ile kombinlenirken, fiyonk detayı da tasarımlarda göze çarpıyor.

dolgu-topuk.webp

Ben ayaklarımın rahatına düşkünüm :D Olabildiğince giymemeye çalışırım:)
Şık ve güzeller hoş duruyor giyenler üzerinde, tabi onlarla yürümeyi beceremeyenlerde de güzel durmuyor :D
bende sandalet,babet giyiyorum ama arada topuklu giyiyorum çok sevdiğim için:D
yüksek topuklular ama çok rahatlar zeynocum,babetten farkları ypk bana göre:)
yürümeyi bilmeyenler giymesin çok kötü duruyorlar:D

Geri