El Yapımı Hediye Paketleri

cemree

=)=)
V.I.P
Hediyelerimi farklı hediye paketleri ile vermek istedim ve ortaya bun görüntüler çıktı =)

Bunu patates baskısı ile yaptım :kik kullandığım kahverengi karton değil kese kağıdına benzer bir şey =) Bant kullanmamaya özen gösterdim.

PsxJsid.jpg

xxcAgFi.jpg

zkIjG7y.jpg

BnS4ou2.jpg

r0gxt1Z.jpg

vbquOP4.jpg

GaQqESV.jpg

Üzerini simlerle ve çam ağacından aldığım küçük dallar ile süsledim.

cemree

=)=)
V.I.P
Ve son olarak buda kese kağıdı şekildinde katlayarak yaptığım hediye paketim. Tül ve ip bağlayıp üzerini yaprakla süsledim =)

iuRMLFp.jpg

Bw7hMJy.jpg

rMtJWqH.jpg

Son bir paketim daha vardı fakat çekmeyi unutmuşum :S

cemree

=)=)
V.I.P
Tasarım okumalıydın sen :D

Harbiden çok hoş olmuş ya, merak ettim kaç adet paket ayarlandı ve içlerinde neler var :P

Görsel İletişim Tasarımı okuyorum :kik

Üçgenin içindeki kar küresiydi zaten gözüküyor. Kare oklu pakette kupa var. Diğer kurdeleli de ise peluş bir kuzu ve kocaman renkli kalpli bir şeker var. Çekmeyi unuttuğum pakette de kırmızı bir battaniye vardı. önce onu rulo katlayıp kurdele ile bağlamıştım. Sonrada aynı renkte kağıtla sarıp önüne bir parça karton yapıştırıp için canlı çiçek ve yapraklar yerleştirmiştim. Hepsi tek bir kişiye idi. Ve verdiğim kişi bayandı. Paketleri açmaya kıyamadı diyebilirim. :kik

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hava atma bana, hava atma :D Biz de alırız birilerinden hediye noolmuş :// Ne yani tasarım bölümü mü okuyalım bizde :D

Şaka şaka harbiden güzel görünüyo. Hediye zaten emek verilmiş olmasıyla güzelleşir. Çok fena beğendim içindekileri değil ama paketleri :D