En Beğendiğiniz Roman Kahramanı?

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Evet Çizgi Romanda Red Kit demekki.
Şimdide çizgi olmayan romanlardan bir karakter rica edeyim.
Esas kastım çizgi olmayanlardı ama konuyu açan ben olunca doğal olarak insanın aklına ilk çizgi roman kahramanları geliyor.:)

Ben şimdi buldum.Cengiz Aytmatov'un Gün uzar yüzyıl olur romanındaki Yedigey karakteri.

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
aaa roman olmadan olurmu conan ın bütün serisi elimde mevcuttur hastayım ona bir çok resmini çizmiş ama becerememişliğim vardır abim karamurat ve zagor severdi ben o dönemlere yetişemedim tabii ama barbar conan bana yettide arttı diyebilirim güçlü kolları ve hayallerimizin sevgilileri hep conandaydı o aslında benim olamadığım kral ve aranan sevgiliydi şu an elimde 30 a yakın cildi var ki buda buraya gelen büyün sayılarıdır filmlerini izlesemde asla roman kalitesini alamadım.

SavageSwordofConanBatch4_0005.jpg

birde mizahi yönden kötü kedi şerafettin hastasıyım geçen hafta bütün çiltlerini pdf olarak indirdim
şeroda mükemmel bir mizah anlayışı ve değişik kitlerere erişim amkanı vardı . kedi oluşununbütün nimetlerinden faydalandığı gibi altınsap 14 lüleri ortalığın tozunu alıyordu

sonuçta conan diyorum

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Evet evet kabul ediyorum bu konuyu ben açmamalıydım.Ben açınca sende Çağla gibi çizgi roman kahramını zannettin.:)Ama güzel mesajın için çok teşekkür ederim

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
çok ciddi biri olduğum için romanımda çizgi oluyor :) ama eminimki bizi aldatan senin daha önceki teksas avatarın oldu en azından bu benim için böyle oldu kitapla aram pek iyi değilse bile babamın okuduklarını bazen okuyor ve yarısında bırakıyorum en son hitlerin hayatını okudum 4 te birini . birde victor hugo nun sefiller ini okumuştum babamın gemiş roman yelpazesi ne getirirse artık ::)