• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Erkekler yani büyümeyen çocuklar.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Erkekleri anlamak neredeyse her zaman zordur. Genelde söylemek istediklerini açıkça söylemezler… İma ederler. Aslında ne demek istediklerini anlamak sizlere düşmektedir. Zamanla anlarsınız da ama bu halleriyle bazen gerçekten büyümeyen çocuklar olduğuna dair inancınız artar :)

Seni aldatacağımı nasıl düşünürsün? - Seni aldatsam ruhun bile duymaz.

Gece dışarı çıkabiliyor musun? - Gece beraber kalabilir miyiz?

Yarım saat içinde sana dönerim. - Beş altı saati gözden çıkar.

İnsan sevdiği kişiyle her şeyi konuşabilmeli.- Önceki ilişkin hakkında bilgi ver.

Yanında kimler var? - Erkek var mı?​

Evlilik bana çok uzak, erken evlenmek eskidenmiş, insan önce hayatını yaşamalı.- Boş hayaller kurma, planlarım arasında evlenmek yok.

Bir kadın her zaman bakımlı olmalı.- Kendine biraz dikkat et, bu ne hal.

O kıyafet biraz açık değil mi? - Onu çıkarsan iyi olacak.

Tabii ki normal erkek arkadaşların olacak, benim de bir sürü kız arkadaşım var. - Seni yeterince kıskandırabilirim, haberin olsun.

Ben balığa çıkıyorum.-Ben kafamı dinlemeye gidiyorum. Seni dinleyeceğime akşama kadar oturur kafamı dinlerim.

Yemeğe yardım edeyim mi? - Yemek ne zaman hazır olacak?

Kilo mu aldın? – Biraz kendine dikkat etsen iyi olacak. Zayıfla biraz.

Bunu anlatmak çok uzun sürer. – Bu konu seni ilgilendirmiyor.

Elbette seni dinliyorum canım. – Bu muhabbet ne zaman bitecek onu merak ediyorum.

Sevgilim otur biraz dinlen. Temizlik için kendini mahvettin. - Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan, filmin içine ettin!

Bu özel günü hiç unutur muyum aşkım! – Bu kahrolası günde ne olmuştu? Bir hatırlasam durumu kurtarabilirim belki!

Canım kumandayı gördün mü? – Şu kumandaya da bir kere olsun dokunmasan çok iyi olacak.

Arkadaşlarımlayım. - Beni bu gece bekleme geç gelirim.

Yine ne yaptım? - Yine nasıl yakaladın?

Bakarız. – O söylediğinin olma şansı çok düşük. Hatta İmkânsız.

Tabi ki seni duydum canım! - Ne söylediğin hakkında hiçbir fikrim yok ve umarım dinliyormuş gibi yaptığımı anlamazsın.

Ben özgürlüğüme çok düşkünüm. – Hayatıma fazla karışma.

Muhteşem görünüyorsun. - İnşallah bu denediğin son elbise olur yoksa artık dayanamayacağım.

Seni sevmediğimi nasıl düşünürsün? – Ben bile emin değilim.

Sakin ol. Kaybolmadık. Nerede olduğumuzu biliyorum. – Kaybolduk. Nerede olduğumuz hakkında hiçbir fikrim yok.

akşama maç var...yani konuşamayız ben meşgulüm

yok hasta değilim...hastayım ama sen bilip , üzülme

Yok ne korkusu?...bal gibi korktum ama belli etmiyorum

anne işin var mı?...çok acıktım yemek yiyelim

anne emin misin?...ben hiç beğenmedim

geç kaldın, merak ettim...nerede olduğunu bilmek istiyorum

Erkekler yani büyümeyen çocuklar.​

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Anne babalar erkek çocuklarının güçlü olmasını istiyorlar. Güçlü olmak için, duygusal olmamalı diye düşünüyorlar. Çocukları azıcık ağlasa, kız gibi ağlama, azıcık gülse yılışma diye duygularını aşağılarken, onların baba olacak, eş olacak yanlarını da aşağıladıklarını bilmiyorlar.