Ferhat Göçer

• Konuyu açan Konuyu açan zuzuu
  • Açılış tarihi Açılış tarihi

zuzuu

Uzman
Biz dün akşam iş(sandalye işi)için bir otele gittik...gittiğimiz yerdede Ferhat Göçer şarkı söylüyo....Ferhat Göçer gitmeden oraya yetiştik..şarkılarının bazılarını dinledik...en köşedeki masa oturuyoduk...bizi işe götürenlerden birisi Ferhat Göçer burdan gidicek dedi bizim arkamzdaki kapıdan gidicekmiş...bizde bekliyoruzz....sonra Ferhat G.konserini bitirdi...tam geliyodu ordan millet çevirdi onu fotoğraf çekindiler ama bayağı uzun sürdü:)biz hala bekliyoruz..sonra fotoğraf çekinmeyi bıraktı geliyoduu hepimiz bi ayaklandıkk aha geliyo diye oda sahnenin yanındaki kapıdan cıkdı bizde arkamızdaki kapıdan cıkdık ve karsımızdaaa:)ordada garsonlar falan kostu geldi foto çekinmek için biz bakıyoruz bitsin die tamm yanına gittik tam karsımızdaydı yhaa son poz dedi ve arkasını dönüp gitti ben şaşırdımm arkasında korumaları falan vardı o yüzden arkasındanda koşamadım ben dondum kaldım düşünüyorum acaba ne diye seslenirsem arkasını dönüp bakar ferhat desem olmaz ferhat abi desem ona söylediğimi nerden bilcek aklıma bişey gelmedi ben düşünene kadar o çoktan gitmişdi tabii..ama olsun onu o kadar yakından görmekte bana yetti çünkü karşı karşıyaydık yha sürekli onu izledim amaa cokkkk güzeldiii bu Ferhat Göçeri 2.ci görüsüm 3.cüye kesinlikle yanına gidicemm sarılcamm foto cekincem:)(inş.)

FERHAT G.LE KARŞI KARŞIYAYDIMMM SÜPER BİRR DUYGUU..TAM KARŞIMIZDAYDI!!!

puhahapuhaha uyuz nolcak ferhat göçeri görünce kitlenmiş kalmıs :v:vferhat göçer gitmis bu dingil sahneye bakıp duruyomus ya ona çok güldüm yaaaa uyuz nolcak fotograf cekinememissiniz beceriksizler :D

Geri