Geçmişim Kapımı Çaldı

oezlem1999

Karşımda tebessüm eden herkesi kendim gibi sandım.
Özel üye
Geçmişim Kapımı Çaldı kitap olma yoluna doğru gidiyor. Hikayeyi değiştiririm, daha ittalı daha güzel bir şekilde sizlere sunulacak. Beni destekleyen herkese teşekkür ederim. Hikayemin ilk bölümünü sizlerle paylaşmak isterim. Herkese iyi okumalar, devamını merak ediyorsanız, hikayem raflarda olunca, almayı unutmayın lütfen. Seviliyorsunuz 😘😘😘

sevgiler ❤️❤️❤️❤️

OBir

MEB
Özel üye
Ne kadar güzel forumda üst üste kaleme alınmış eserler görmek ve beklentiler. Önceki dönemlerde birçok yazarımız forumda yazılarını yayınlardı o gülere götürdünüz beni. Teşekkürler.

Kitap basımı maliyetli bir olaydır. Reklam yönü iyi yapılmazsa ve geniş kitlelere ulaşamazsanız büyük zarar edebilirsiniz. Bir arkadaşım da kitabını yayınlamak istemişti ancak cesaret edememişti. Cesaretinizi kutluyorum.

oezlem1999

Özel üye
Ne kadar güzel forumda üst üste kaleme alınmış eserler görmek ve beklentiler. Önceki dönemlerde birçok yazarımız forumda yazılarını yayınlardı o gülere götürdünüz beni. Teşekkürler.

Kitap basımı maliyetli bir olaydır. Reklam yönü iyi yapılmazsa ve geniş kitlelere ulaşamazsanız büyük zarar edebilirsiniz. Bir arkadaşım da kitabını yayınlamak istemişti ancak cesaret edememişti. Cesaretinizi kutluyorum.
Teşekkür ederim birinci bölümü yayınlıyorum umarım beğenirsiniz 😊

oezlem1999

Özel üye
Herkese iyi okumalar diyorum umarım beğenirsiniz. Düşüncenizi söylerseniz çok memnun olurum. Beğenirseniz kitabımı almayı unutmayın. Desteğiniz için teşekkür ederim 😊

Eklentiler

• Geçmişim Kapımı Çaldı .pdf
    80.3 KB · Gösterim: 69