Gelecegimi dusunuyorum acaba hayallerim gerceklesecek mi

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Gelecegimi dusunuyorum acaba hayallerim gerceklesecek mi ??? ya da 5 sene sonra Cerezforumda olacakmiyim ?Türkiyeye Tamelli gidebilecek miyim gezmek istedigim ulkelere,kimlerle tanısıcam?isteklerime kavusacak mıyım?hayaller listemi tek tek bitirebilecek miyim?huzur evindeki insanların da böyle hayalleri var mıydı yoksa yarım mı kaldı bir anda donup bakınca vay be 90 yasına basmısım hey gidi gunler mi dediler ya da oh be her istedigimi yaptım ne de dolu dolu yasadım nasıl guzel gecti yıllar hala da oyle guzel ki yasamak mı?
bence huzur evi sadece onları sevindirmek degil bundan cok cok ote bi deneyim yaslanacagımızın en buyuk hatırlatması,yılların degerinin,gencligin oneminin en buyuk kanıtı..tabi paylastıgımız o karsılıksız sevginin de en guzel sebebi:)
Biliyorum olucak bir sekilde.. onemli olan gec kalmamak bazı seylere..Amaclar varsa ulasabileceginiz yollar daha kolay geliyor, daha yardımcı oluyor hayat size.. ve sizleri cok seviyorum cerezforum,un degerli üyeleri tekrar soylemek istedim sonsuz tesekkurler once sizleri tanimamı saglayan duzene sonra da sizlere