GoldWave v5.65

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
GoldWave profesyonel dijital ses düzenleyicisidir. Sesleri çalmak, düzenlemek, karıştırmak ve analiz etmek veya solmak, ekolayzır, yankı, ter döndürme, eğme, gürültü azaltma, sesizlik azaltma, pop/tuşlama filtresi gibi özel efektler uygulamak için kullanılır. Yeni dosyalar kasetlerden, albümlerden, radyolardan kaydedilebilinir veya ses CD'lerinden dijital olarak kopyalanabilinir. MP3, M4A, WAV, WMA, OGG ve daha birçok formatı destekler.

1.jpg

Toplu Yürütme, CD Okuma, Dosya Birleşimi ve Efekt Zinciri Düzenlemesi gibi araç yapılandırmaları içerir. Versiyon 5.23'de yeni filtre etkisi, klavye konfigürasyonu ve yönlendirmesi, işaretleme ön izlemesi, değişken ses azaltımı, yardıma ulaşılabilirlik, ek olarak diğer birçok gelişimler ve onarımlar eklenmiştir.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Abi bunların ayırdığına emin misin :D
İki tane yükledim, biri daha önce eklediğindi ama olmadı :(

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
birkaç tane denemem oldu bende çalıştı şimdi çalışmıyor sorunu arıyorum olmadı link yenileyeceğim

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
zeynoo en son bunu buldum diğerlerinden daha başarılı en azından denemelerimde bu cızırtı vermedi

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Abi bunu bende indirdim
Ama nedense bazılarında ayırıyor sesle müziği, bazılarında ise sesle birlikte müziğide yok ediyor
Yani çözemedim nedenini.
Çok başarılı yapamamışlar.

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
bu tip programlarda sesin stereo olması şartı vardır şayet ses stereo değilse müziğide silmesi büyük ihtimaldir ses yokedici programlar genelde stereo mantığı ile çalıştığı için dediğin olayların olması doğaldır :)

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.